Shawn Wayans

Shawn Wayans wzrost:

Shawn Wayans ma 185 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp.

Ile waży Shawn Wayans?

Waga Shawn Wayans wynosi 86 kg. Według angielskiego systemu miar waży 190 funtów.

Shawn Wayans ile ma lat?

Shawn Wayans urodził/a się 01/19/1971r., więc w tym momencie ma 53 lat.

Wzrost:
185 cm
Waga:
86 kg
Data urodzenia:
01/19/1971r.
Wiek:
53 lat
Znak zodiaku:
Koziorożec
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Shawn Wayans

Shawn Wayans nie został zauważony w „New Blood” w 1999 roku, ale jego rzeczy wyglądały na niezwykle utalentowanych aktorów w „Scary Movie”.

Wczesne osiągnięcia

Ja droga do chwały zaczęła się od strzelania w „I’m Git You Sucka” na rok przed ukończeniem szkoły średniej w 1988 roku.Wayans pracował w spektaklu „W żywym kolorze”, który wyreżyserował Keenen Wayans, jego starszy brat w 1991 r. Kolejną wielką komedią, która pomogła pokazać jego talent, były „Białe laski”. Podzielił się główną rolą z Marlonem Wayansem przekształcając się w Kevina Copelanda.

Najlepiej znany dla

Po nakręceniu filmu w komediach młodzieżowych, podjął pracę reżyserską.Ma ponad 10 kredytów jako producent. „Don’t Be a Menace to South Central While Drinking Your Juice in the Hood” i „Littleman” są jego najbardziej rozpoznawalnymi pracami.Shawn współtworzył i działał w „Scary Movie” i wydał pięć części tego filmu.stworzył serial telewizyjny „The Wayans Bros.”Shawn rozpoczął pracę nad serialem telewizyjnym dla dzieci „Thugaboo” w 2015 r.

Religion Beliefs

Świadkowie Jehowy podążają za resztą słynnej rodziny.

Orientacja seksualna

Amerykański komik jest heteroseksualny. Nie ma oficjalnych informacji o jego historii randkowej. Ma dwie córki Laila i Illia oraz syna Marlona.

Worth To Known

Mężczyzna nazwał syna po swoim rodzeństwie Marlonie Wayans.był nominowany do 10 nagród, zdobył nagrody BET Comedy Awards w 2004.Jego rodzice, Havel i Elvira, wychował 10 dzieci i prawie wszystkie z nich stały się aktorami.użyj przydomka Sw.1. pracując jako DJ.