5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Kim Wayans

Kim Wayans wzrost:

Kim Wayans ma 180 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 10 cali.

Ile waży Kim Wayans?

Waga Kim Wayans wynosi 72 kg. Według angielskiego systemu miar waży 159 funtów.

Kim Wayans ile ma lat?

Kim Wayans urodził/a się 10/16/1961r., więc w tym momencie ma 62 lat.

Wzrost:
180 cm
Waga:
72 kg
Data urodzenia:
10/16/1961r.
Wiek:
62 lat
Znak zodiaku:
Waga
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Kim Wayans

W 2008 roku napisała książkę o wielorasowej dziewczynie z mężem o imieniu „Amy Hodgepodge”.

Early Accomplishments

Kim całkowicie powtórzył twórcze przeznaczenie swoich starszych braci pracujących w hollywoodzkich klubach w gatunku „stand-up”.W 1987 roku po raz pierwszy zobaczyła ją w komedii „Hollywood Shuffle”. Przy okazji Keenen Wayans i Damon Wayans również zagrali na zdjęciu. W 1994 roku ukazał się film „Floundering” z jej udziałem, a jej głównym partnerem na planie był Eddie Murphy w „Eddie Murphy Raw”. Jego talent i niesamowite aktorstwo przynoszą natychmiastowy sukces w tym filmie.

Najlepiej znany dla

Z wyjątkiem filmów, Kim brała udział w takich projektach jak „China Beach”, „Dream On” i „In Living Color”, wyprodukowała „My Wife and Kids” i „Thugaboo: Sneaker Madness”, a w 2006 roku wystąpiła w „Dance Flick”. Wszyscy bracia Wayans byli autorami scenariusza.Amerykańska aktorka była nominowana do różnych nagród i zdobyła nagrodę TV Land Awards.

Religion Beliefs

Wspiera Świadków Jehowy. Jej rodzice wychowywali dzieci w surowości i pokorze.

Orientacja seksualna

Jest prosta. Jej mężem jest Kevin Knotts, aktor i pisarz. Pomimo różnic rasowych, para czuje się dobrze razem. Kim nie będzie miała własnych dzieci, ponieważ, jak sama przyznała: „Myślę, że to dlatego, że pochodzę z wielkiej rodziny, nie czuję takiej potrzeby. Zawsze miałem dzieci do kochania i przytulania. Kiedy się nimi znudzę, zabieram je do domu”.

Worth To Known

Pisarz ukończył Uniwersytet Wesleyan.Kim podniosła się w rodzinie z dziewięcioma rodzeństwem.Wielu członków jej rodziny poślubiło białego mężczyznę.