Keenen Ivory Wayans

Keenen Ivory Wayans wzrost:

Keenen Ivory Wayans ma 191 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 3 cali.

Ile waży Keenen Ivory Wayans?

Waga Keenen Ivory Wayans wynosi 87 kg. Według angielskiego systemu miar waży 192 funtów.

Keenen Ivory Wayans ile ma lat?

Keenen Ivory Wayans urodził/a się 06/08/1958r., więc w tym momencie ma 65 lat.

Wzrost:
191 cm
Waga:
87 kg
Data urodzenia:
06/08/1958r.
Wiek:
65 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Łysy

Informację na temat Keenen Ivory Wayans

Keen Wayans, który jako aktor miał ponad 20 kredytów, wyreżyserował siedem i wyprodukował 14 filmów, stał się doskonałym przykładem dla swojego rodzeństwa.

Wczesne osiągnięcia

W latach 80. pracował jako komik w programach telewizyjnych.Wayans debiutował w „I’m Gonna Git You Sucka”. Pracował z niektórymi braćmi.Aktor pracował z Eddiem Murphym przy filmie „Eddie Murphy Raw”.

Best Known For

Keenenen pochodzi z utalentowanej rodziny i stał się sławny jako komik. Armia jego wielbicieli dorastała po pojawieniu się „Scary Movie” na ekranie.gospodarzem „The Keen Ivory Wayans Show”.jego własny show „In Living Color” otrzymał nagrodę Emmy tuż po roku projekcji.

Religion Beliefs

Jest zwolennikiem świadków Jehowy.jego rodzice byli rygorystycznie wierzących. Ze względu na wiarę i zasady, dzieciom nie wolno było bawić się z sąsiadami.

Orientacja seksualna

Keenenen jest prosta. Ożenił się z Daphne Polk w 2001 roku. Para urodziła pięcioro dzieci: Bella, Daphne, Nala, Jolie i Keenen Jr. Ich małżeństwo rozpadło się w 2005 roku, ale nadal pozostają w dobrych stosunkach.dwa lata później zaczął umawiać się z Brittany Daniel. Byli razem do roku 2013.

Worth To Known

On często pracuje nad filmem z rodzeństwem. Marlon Wayans, Shawn Wayans i Damon Wayans są jego niezmienionymi przyjaciółmi i współpracownikami.Otrzymał stypendium na wejście na studia na Wydziale Inżynierii.Keenenen rodzice byli obok siebie z wściekłością, kiedy Keenan porzucił studia krótko przed ukończeniem studiów i, wykorzystując umiejętności uzyskane w teatrze studenckim, zaczął występować jako różnorodny komik. Jednakże, kiedy jego kariera poszła pod górę, rodzice doradzili młodszym dzieciom, aby poszły za przykładem ich udanego brata.