Ed Westwick

Ed Westwick wzrost:

Ed Westwick ma 174 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 8 cali.

Ile waży Ed Westwick?

Waga Ed Westwick wynosi 74 kg. Według angielskiego systemu miar waży 163 funtów.

Ed Westwick ile ma lat?

Ed Westwick urodził/a się 06/27/1987r., więc w tym momencie ma 37 lat.

Wzrost:
174 cm
Waga:
74 kg
Data urodzenia:
06/27/1987r.
Wiek:
37 lat
Znak zodiaku:
Rak
Narodowość:
UK
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Ed Westwick

Aktor Ed Westwick ogłosił, że „nadal jest bardzo singlem” i chciał znaleźć miłość.

Wczesne osiągnięcia

W wieku sześciu lat Ed zaczął odwiedzać lekcje muzyki i klub teatralny. Później Westwick rozwinął swój talent w National Youth Theatre w Londynie. Zaczął budować karierę aktorską na uniwersytecie. Aktor uwolnił kreatywność w „Breaking and Entering”, który ukazał się w 2006 r.

Best Known For

Popularność pojawiła się, gdy wystąpił w „Gossip Girl”. Te seriale telewizyjne zmieniły jego życie. Po pojawieniu się na ekranie jako Chuck Bass, brytyjski aktor został nazwany jednym z najbardziej seksownych mężczyzn żywych w 2008 roku.

Religion Beliefs

Aktor nie jest religijny. Poszedł do szkoły podstawowej związanej z Kościołem Anglii, ma kilku anglikańskich przodków, jak wielu innych Anglików, ale nie pojawił się w kościele po tym i nigdy nie wspomniał o swoich przekonaniach religijnych.

orientacja seksualna

Ten przystojny człowiek jest prosty. Miał romans z Alison Mosshart i Drew Barrymore. Na planie „Plotkara” poznał Jessikę Szohr. Po tym wyszedł z australijską aktorką i modelką Phoebe Tonkin. Teraz jest singlem i na pewno jest gotowy na nowe związki.

Worth To Know

Chciał zostać ogrodnikiem krajobrazu.jest piosenkarzem w niezależnym zespole The Filthy Youth.mężczyzna ma dwóch młodszych braci.jego najlepszym przyjacielem jest brytyjski aktor Rafi Gavron.znany aktor jest fanem klubu piłkarskiego Arsenal z dzieciństwa.był twarzą filipińskiej marki odzieżowej Penshoppe w 2011-2012 roku.