Garret Dillahunt

Garret Dillahunt wzrost:

Garret Dillahunt ma 186 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 1 cali.

Ile waży Garret Dillahunt?

Waga Garret Dillahunt wynosi 75 kg. Według angielskiego systemu miar waży 165 funtów.

Garret Dillahunt ile ma lat?

Garret Dillahunt urodził/a się 11/24/1964r., więc w tym momencie ma 59 lat.

Wzrost:
186 cm
Waga:
75 kg
Data urodzenia:
11/24/1964r.
Wiek:
59 lat
Znak zodiaku:
Strzelec
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Garret Dillahunt

Garret Dillahunt rozpoczął swoją działalność w 1995 roku wraz z programem ABC Show One Life to Live i udowodnił, że jest wszechstronnym, utalentowanym aktorem.

Wczesne osiągnięcia

Po krótkiej nauce na uniwersytecie zdecydował się radykalnie zmienić wydział i zaczął studiować aktorstwo. Po ukończeniu studiów udał się na podbój teatrów Broadwayu, gdzie udało mu się spróbować swoich sił w kilku rolach. Po raz pierwszy wystąpił w telewizji w One Life to Live. Potem aktor szturmował hollywoodzkie castingi. Garrett Dillahant wystąpił w tak popularnych serialach telewizyjnych jak Deadwood, The 4400 i The X-Files. W 2006 roku zagrał główną rolę w „Księdze Daniela” i zagrał w „Numbers”.

Najlepiej znany dla

Był najlepszy w realizacji ostrych, ciężkich postaci. Aktor przyznał: „Miałem szczęście w swojej karierze, z jej różnorodnością. Mogę grać naprawdę skomplikowanych ludzi.” W 2013 roku Garret dzielił się z Benedictem Cumberbatchiem i Bradem Pittem nagrodą Black Film Critics Circle Awards na 12 lat jako niewolnik. Jego udział w No Country for Old Men został również oceniony dwiema nagrodami – National Board of Review i Gold Derby Awards. Dostał kilka drobnych ról w tak znanych serialach jak Blindspot, Elementary, Lie to me etc. Bogata różnorodność serii, w których grał, uczestnicząc w tych projektach, oraz różnorodność postaci, które wcielał, udowodniła uniwersalność jego talentu aktorskiego.

Religion Beliefs

Aktor amerykański nie mówi o swojej religii.

Orientacja seksualna

Mężczyzna jest heteroseksualny. Ożenił się z Michelle Hurd. Jego żona jest również aktorką.

Worth To Known

Studiował dziennikarstwo na Uniwersytecie w Waszyngtonie. Otrzymał 6 zwycięstw i 10 nominacji. Dillahunt pracował jako reżyser w Raising Hope.