5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Jim Carrey

Jim Carrey wzrost:

Jim Carrey ma 186.7 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 1 cali.

Ile waży Jim Carrey?

Waga Jim Carrey wynosi 82 kg. Według angielskiego systemu miar waży 181 funtów.

Jim Carrey ile ma lat?

Jim Carrey urodził/a się 01/17/1962r., więc w tym momencie ma 62 lat.

Wzrost:
186.7 cm
Waga:
82 kg
Data urodzenia:
01/17/1962r.
Wiek:
62 lat
Znak zodiaku:
Koziorożec
Narodowość:
Kanada
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Jim Carrey

Jim Carrey jest wybitnym kanadyjsko-amerykańskim komikiem i aktorem. Early Accomplishments Kariera aktorska Jim’a rozpoczęła się w 1980 roku, dzięki roli w The All-night Show. Trzy lata później zajął się przemysłem filmowym, portretując różne role w filmie komediowym, Godzinie dla rodzin ofiar przemocy i seksu. Najlepiej znany Wśród wielu filmów i seriali telewizyjnych, w których brał udział, Jim zdobył największe uznanie za portretowanie postaci Grincha w How The Grinch Stole Christmas. Ta rola zdobyła dla niego nagrodę People’s Choice Award. Orientacja seksualnaJim jest prosty. Pod koniec lat 80. ożenił się z Melissą Womer, ale niestety ich związek trwał 8 lat. W 1996 roku, dał miłości kolejną próbę i ożenił się ze swoją współaktorką Lauren Holly, ale w ciągu roku się rozwiedli. Był również romantycznie związany z popularną modelką i gospodarzem telewizyjnym Jenny McCarthy. Rodzina Jim ma troje rodzeństwa i córkę o imieniu Jane. ReligiaWychowując się, Jim wychowywał się w rodzinie chrześcijańskiej pod wyznaniem katolickim. Przez całe życie Jima, był on narażony na różne religie, począwszy od prezbiterianizmu, buddyzmu, a nawet związany z duchowością Eckhart Tolle. Worth To KnowJim to przydomek wywodzący się od jego pierwszego imienia James, podczas gdy jego drugie imię to Eugene.
W wieku 15 lat porzucił szkołę, aby pracować jako dozorca, pomagając swojej rodzinie utrzymać się na powierzchni finansowej.
W 1991 roku odważył się na pisanie scenariuszy i produkcję za pośrednictwem swojego specjalnego programu telewizyjnego Jim Carrey: Un-natural Act.
Jim został oskarżony o pomoc swojej byłej dziewczyny Cathriona White do samobójstwa.
Jeśli chcesz zobaczyć najlepsze role Jima oglądać Dumb and Dumber, The Mask and Ace Ventura: Detektywie.