Ireland Baldwin

Ireland Baldwin wzrost:

Ireland Baldwin ma 183 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp.

Ile waży Ireland Baldwin?

Waga Ireland Baldwin wynosi 62 kg. Według angielskiego systemu miar waży 137 funtów.

Ireland Baldwin ile ma lat?

Ireland Baldwin urodził/a się 10/23/1995r., więc w tym momencie ma 28 lat.

Wzrost:
183 cm
Waga:
62 kg
Data urodzenia:
10/23/1995r.
Wiek:
28 lat
Znak zodiaku:
Skorpion
Narodowość:
USA
Zawód:
pracować jako model
Orientacja seksualna:
Bisexual
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Ireland Baldwin

Gorąca i prowokująca amerykańska modelka Irlandia Baldwin została nagłośniona, gdy nadawano jej dysfunkcje rodzinne.

Wczesne osiągnięcia

Urodziła się w rodzinie aktorów. Oboje jej rodzice – ojciec Alec Baldwin i matka Kim Basinger – są aktorami.zdominowała prasę po niezgodzie z ojcem, który nazwał córkę „niegrzeczną, bezmyślną, małą świnkę”.W 2013 roku, zaczęła pracować jako modelka z IMG Models.

Best Known For

Jej sesje zdjęciowe pokazują jej na najlepszą korzyść. Jej zdjęcia do kostiumu kąpielowego dla New York Post w 2013 roku dały jej świetną okazję do zapoznania się z tą debiutancką pracą i zdobycia kolejnych ofert.Irlandia została nakręcona w Grudge Match w 2013 roku i w rzeczywistości był to jej debiutancki film.

Religion Beliefs

Wyznanie modelki jest religią chrześcijańską. Jej słynny ojciec Alec Baldwin jest oddanym katolikiem i córka została wychowana z tymi samymi duchowymi prawdami.

Orientacja seksualna

Irlandia jest biseksualna. W latach 2012-2014 wyszła z surferem Slaterem Troutem. Po rozstaniu dała wszystkim coś do opowiedzenia o umieszczeniu zdjęcia swojego pocałunku z Angel Haze – raperką. „happy cinco de mayo xx”. – napisał dziewczynę pod nim.

Worth To Known

Jej najlepsze sesje zdjęciowe i pomiary są umieszczone online i mogą być sprawdzone na dtmodelmanagement.com.She has 4 halff-siblings from father side: Carmen, Raphael, Romeo i Leonardo, lubi surfować, a znak towarowy Models jest jej wysokością (prawie 6′).