Hailey Baldwin

Hailey Baldwin wzrost:

Hailey Baldwin ma 170 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 6 cali.

Ile waży Hailey Baldwin?

Waga Hailey Baldwin wynosi 50 kg. Według angielskiego systemu miar waży 110 funtów.

Hailey Baldwin ile ma lat?

Hailey Baldwin urodził/a się 11/22/1996r., więc w tym momencie ma 27 lat.

Wzrost:
170 cm
Waga:
50 kg
Data urodzenia:
11/22/1996r.
Wiek:
27 lat
Znak zodiaku:
Strzelec
Narodowość:
USA
Zawód:
pracować jako model
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Blond

Informację na temat Hailey Baldwin

Wschodząca gwiazda modelarstwa Hailey Rhode Baldwin uważa whiteley/" title="Rosie Huntington-Whiteley" style="text-decoration: underline">Rosie Huntington-Whiteley za ikonę mody.

Wczesne osiągnięcia

Jej pierwsza umowa modelarska została podpisana z agencją Ford Models w Nowym Jorku. W 2014 roku po raz pierwszy przeszła do Topshop.

Najlepiej znany dla

Jej debiut w reklamie francuskiego Connection zimą 2014 roku pomógł młodej modelce pokazać swój talent i uzyskać więcej ofert.pracowała ze znanymi agencjami modelarskimi w Nowym Jorku, Paryżu, Londynie i Mediolanie.MTV Europe Music Awards 2015 MTV Europe Awards.

Religion Beliefs

Hailey jest pobożnym chrześcijaninem. Odwiedzała Wschodniochrześcijańską Szkołę”. Zostałem wychowany w tym życiu i myślę, że dla wszystkich jest bardzo ważne, aby… mieć relację z Bogiem” – dzieliła się z Nastolatką Vogue: „Mogę czynić wszystko przez Chrystusa, jak On mnie wzmacnia”. (Filipian IV, 13). W wywiadzie dla The Times UK mówiła o równowadze między pobożnością a pracą. „Nigdy nie chcę mieć zdjęcia z moimi cyckami popchniętymi obok wersetu biblijnego, ale moja praca jest moją pracą.”

orientacja seksualna

Ona jest prosta. W 2016 roku spotykała się z Justinem Bieberem. Modelka wspomniała, że jej głównym celem w życiu jest założenie rodziny i wychowanie dzieci, ale wszystko powinno być w odpowiednim czasie. „Właściwe tempo, wiesz?”

Worth To Known

Her starsza siostra Alaia Baldwin jest entuzjastką mody i modelką.Aktor Stephen Baldwin jest jej ojcem, a Alec Baldwin jej wujek.
Sprawdziła się jako aktorka w LOVE Advent.W dzieciństwie, chciała zostać tancerką baletową.