Ian Broudie

Ian Broudie wzrost:

Ian Broudie ma 168 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 6 cali.

Ile waży Ian Broudie?

Waga Ian Broudie wynosi 70 kg. Według angielskiego systemu miar waży 154 funtów.

Ian Broudie ile ma lat?

Ian Broudie urodził/a się 08/04/1958r., więc w tym momencie ma 65 lat.

Wzrost:
168 cm
Waga:
70 kg
Data urodzenia:
08/04/1958r.
Wiek:
65 lat
Znak zodiaku:
Lew
Narodowość:
UK
Zawód:
Wokalista rockowy
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Ian Broudie

Ian Broudie, gwiazda popu, która zdobyła sławę jako hymn piłkarski, stworzył świetną kompozycję – „Three Lions”, znaną jako „Early Accomplishments

Z pierwszym projektem – Big In Japan – występował do lat siedemdziesiątych. Potem pomógł takim grupom jak The Zutons czy The Fall, nagrać kilka albumów. Czasami muzyk pojawiał się pod pseudonimem Kingbird.

Best Known For

W latach 90-tych Broudie rozpoczął nowy projekt „Lightning Seeds”, który przyniósł mu ogromny sukces i uznanie. „Pure” – tak nazywa się jego przebojowy utwór wydany w ramach albumu „Cloudcuckooland”.równie dobrze znany jest inny utwór – „Three Lions” – po porzuceniu kariery frontmana, próbował pracować solo i w 2004 roku zaprezentował „Tales Told”.Dał drugą szansę ich związkom i w 2009 roku wydał nowy album „Four Winds”.

Religion Beliefs

Niestety, nie ma dokładnych informacji na temat jego religii, jednak pogrzeb jego brata odbył się w synagodze żydowskiej w Liverpoolu. Mężczyzna popełnił samobójstwo skacząc z kościoła.

Orientacja seksualna

On jest prosty. Ian ma syna Rileya Broudie, który występował z nim na tej samej scenie co gitarzysta.

Worth To Known

W wywiadzie dla Seana Parkera Broudie wspomniał, że jego studio stało się dla niego drugim domem: „Mieszkam w Liverpoolu i Londynie, ale moje studio jest w Liverpoolu, więc głównie tam piszę i nagrywam i czuję się jak w domu….” Napisał piosenkę o swoim synu zwaną „The Life of Riley”, woli pić kawę i czerwone wino. Człowiek podzielił się z „Strażnikiem”: „Po śmierci Roba, a wcześniej, kiedy zmarła moja siostra, byłem zmieszany w codziennym życiu. Patrzę teraz wstecz i myślę sobie: „Co ja robiłem? Czy to był żałoba?””