5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Iggy Pop

Iggy Pop wzrost:

Iggy Pop ma 168 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 6 cali.

Ile waży Iggy Pop?

Waga Iggy Pop wynosi 65 kg. Według angielskiego systemu miar waży 143 funtów.

Iggy Pop ile ma lat?

Iggy Pop urodził/a się 04/21/1947r., więc w tym momencie ma 77 lat.

Wzrost:
168 cm
Waga:
65 kg
Data urodzenia:
04/21/1947r.
Wiek:
77 lat
Znak zodiaku:
Byk
Narodowość:
USA
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Iggy Pop

Ojciec chrzestny Punka, nieprzewidywalny Iggy Pop, jest znany ze swoich dzikich występów i piosenki „Real Wild Child”, która stała się ikoną muzyki punkowej.

Wczesne osiągnięcia

James Newell Osterberg, Jr. rozpoczął swoją drogę do sukcesu i popularności w latach 60-tych. Ma na swoim koncie kilka płyt z pierwszym zespołem „Iguanas”, który wypróbował kilka stylów muzycznych przed „Psychedelic Stooges”. Zespół został założony w 1967 roku i później nazwany „The Stooges”.

Best Known For

Jako część zespołu „The Stooges” napisał wiele uderzających płyt. Wśród nich są albumy „Fun House” i „Ready to Die”, a kariera Solo jest bardziej produktywna. Płyty „The Idiot” i „Post Pop Depression” są najlepiej zapamiętywalne dla szerokiej publiczności.

Religion Beliefs

Nie jest osobą religijną. Uważa każdą religię za coś, czego ludzie potrzebują. Niemniej jednak, jego słowa „….Co naprawdę zrobił Chrystus? Spędził czas z pijanymi rybakami….” udowodnił fakt, że jest niereligijny.

Orientacja seksualna

Piosenkarz jest heteroseksualny. Jego pierwsze małżeństwo z Wendy Weissberg było zbyt krótkie, by zrozumieć, czy istnieją prawdziwe uczucia. Suchi Asano i J. Osterberg, Jr. zawiązali węzeł w 1984 r., ale rozwiedli się w 1999 r. Nina Alu jest jego trzecią żoną. Ich romantyczne związki rozpoczęły się w 2000 roku, a obie wyszły za mąż w 2008 roku. Muzyk opowiadający o swojej rodzinie stwierdził, że „szczęście z kobietą nie musi być skomplikowane. Kiedy znajdziesz właściwą, to jest łatwe…. „Ma syna z Paulette Benson o imieniu Eric Benson.

Worth To Known

Od 1969 roku, pojawił się na ekranie w serialach, programach telewizyjnych i filmach. W latach 70-tych gwiazda miała problemy z narkotykami i to było powodem jego szalonego zachowania, często występuje bez koszulki, a jego fani wymieniali ten fakt jako jego znak firmowy.