Gusti Huber

Gusti Huber wzrost:

Gusti Huber ma cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 0 stóp.

Ile waży Gusti Huber?

Waga Gusti Huber wynosi kg. Według angielskiego systemu miar waży 0 funtów.

Gusti Huber ile ma lat?

Gusti Huber urodził/a się 07/27/1914r., więc w tym momencie ma 109 lat.

Wzrost:
cm
Waga:
kg
Data urodzenia:
07/27/1914r.
Wiek:
109 lat
Znak zodiaku:
Lew
Narodowość:
USA (urodzony w Austrii)
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Gusti Huber

Gusti Huber była austriacką aktorką, która przeprowadziła się do USA po zakończeniu II wojny światowej. Wczesne osiągnięciaGusti rozpoczął działalność w Austrii. Trenowała ją starsza aktorka, która później również pomogła jej zadebiutować. W 1935 roku Gusti wystąpiła po raz pierwszy w filmie Tanzmusik. Jej pierwsza rola w Ameryce przypadła na film Flight Into Egypt (1952).
Best Known ForGusti jest najbardziej znana z roli w The Diary of Anne Frank jako Edith Frank, i chociaż jej rola została doceniona przez krytykę, Gusti był za nią bardzo krytykowany. Miała wspaniałą karierę performerską, między innymi trzykrotnie pojawiła się na Broadwayu. Występowała także w takich filmach jak Marguerite, Jenny und der Herr im Frack, Kleiner Mann – ganz gross!, Land der Liebe, Der Mann, von dem man spricht, Savoy-Hotel 217 i innych. Orientacja seksualnaGusti był prosty. RodzinaShe była zamężna z Gotfridem Köchertem, z którym miała dwie córki, Bibi Besch i Christiana. Potem się rozwiedli, a Gusti ożenił się z Josephem Beschem. Mieli też dwójkę własnych dzieci, Andrew i Dreę. Jej wnuczka to aktorka Samantha Mathis.
Religion Gusti nigdy nie mówiła o swoich przekonaniach religijnych. Warta poznaniaGusti uczęszczała do wiedeńskiej Akademii Muzyki i Sztuki Reprezentacyjnej. Później została członkiem Zurich Schauspielhaus, a w ciągu następnych pięciu lat miała ponad 108 różnych ról. Gusti spotkał się z ostrą krytyką za to, że został wybrany do roli Edyty Frank, z powodu pogłosek o jej poparciu dla nazistów. Zmarła na niewydolność serca.