Iman Abdulmajid

Iman Abdulmajid wzrost:

Iman Abdulmajid ma 175 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 8 cali.

Ile waży Iman Abdulmajid?

Waga Iman Abdulmajid wynosi 52 kg. Według angielskiego systemu miar waży 115 funtów.

Iman Abdulmajid ile ma lat?

Iman Abdulmajid urodził/a się 07/25/1955r., więc w tym momencie ma 68 lat.

Wzrost:
175 cm
Waga:
52 kg
Data urodzenia:
07/25/1955r.
Wiek:
68 lat
Znak zodiaku:
Lew
Narodowość:
Somalia
Zawód:
pracować jako model
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Iman Abdulmajid

Yves Saint-Laurent opisał kiedyś somalijskiego modela Imana jako „kobietę marzeń”.

Wczesne osiągnięcia

Okryła talent modelarski i postanowiła przenieść się do USA, aby rozwinąć swoje umiejętności w 1975 roku. W 1979 roku Iman Abdulmajid próbowała swoich sił jako aktorka w „Czynniku ludzkim”. Po tym, piękno dostało rolę w „Odsłoniętym”. Zrobiła dobry pokaz i dostała więcej ofert, aby kontynuować swoją karierę.

Najlepiej znana dla

Kobieta poradziła sobie z różnymi postaciami i gatunkami. Zagrała w „Miami Vice” i zagrała w szóstej części „Star Trek”, a piękno stało się źródłem inspiracji dla Versace’a, Halstona, Calvina Kleina i wielu innych. Jej wybitny wygląd zniewolił wiele serc.

Religion Beliefs

Jej religia jest islamem.książka „Jestem Iman” dała wielu ludziom do przemyśleń i nawet popchnięcia do przodu w trudnych sytuacjach. – Model wspomniany w wywiadzie dla „Washington Post”. – Somalia jest krajem umiarkowanym…., ale moja religia mówi, że nie jest to zawód, w którym powinienem być…”

Orientacja seksualna

Ona jest heteroseksualna. Kobieta założyła rodzinę ze Spencerem Haywoodem w 1976 roku. Byli razem do 1987 roku. W 1992 roku aktorka zawiązała węzeł z Davidem Bowiem. Para urodziła córkę Aleksandrii. Mąż Iman zmarł w 2016 r.

Worth To Known

She had breast enlargement. Powiedziała: „Pod koniec dnia, 34B nie daje ci poczucia własnej wartości”. Różne źródła wspominały o jej wzroście pomiędzy 5ft 8 1/2 i 5ft 10. Jeden z dyrektorów wymienił jej 5ft 10 z istotnymi statystykami: 34-28-38 i US shoe size 9. Jednak starsza karta modelarska wykazała, że ma 5ft 9, 32-23-36, a rozmiar buta 8. W każdym razie, jest wspaniała i imponująca w każdej wielkości, nie jest jedynym dzieckiem w rodzinie. Model ma czwórkę rodzeństwa: Elias, Feisal, Idil i Nadia.