Gareth Bale

Gareth Bale wzrost:

Gareth Bale ma 184 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp.

Ile waży Gareth Bale?

Waga Gareth Bale wynosi 76 kg. Według angielskiego systemu miar waży 168 funtów.

Gareth Bale ile ma lat?

Gareth Bale urodził/a się 07/16/1989r., więc w tym momencie ma 34 lat.

Wzrost:
184 cm
Waga:
76 kg
Data urodzenia:
07/16/1989r.
Wiek:
34 lat
Znak zodiaku:
Rak
Narodowość:
UK
Zawód:
Piłkarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Gareth Bale

Gareth Frank Bale, jeden z najdroższych piłkarzy na świecie, odrzucił ofertę Realu Madryt, aby stać się częścią ich zespołu, kiedy miał 16.

Wczesne osiągnięcia

Zaczął swoją udaną karierę piłkarską w „Southampton”, grając na pozycji z tyłu po lewej stronie i był ekspertem w dziedzinie kopniaka wolnego. Wcześniej, Gareth grał w drużynie szkolnej.W 2007 roku, po przejściu do „Tottenham Hotspur”, człowiek zaczął grać na bardziej atakujących pozycjach.

Best Known For

On działa na pozycji skrzydłowy i zazwyczaj jest godny uwagi ze względu na dużą prędkość i dobrze dostarczony wpływ.statystyki kariery wykazały, że jego osobiste wyniki rosły z roku na rok, dlatego Bale stał się jednym z najbardziej poszukiwanych piłkarzy. Na przykład, całkowite cele w ramach zespołu „Tottenham Hotspur” wynosiły 55.Wśród wszystkich wspaniałych wyników, jakie osiągnął, należy wspomnieć, że jest właścicielem Pucharu Hiszpanii: 2013/14; Zwycięzcą Ligi Mistrzów UEFA: 2013/14, 2015/16 UEFA Super Cup: 2014 i nie jest to pełna lista.

Religion Beliefs

Jego religia jest chrześcijaństwo.

orientacja seksualna

Sporter jest prosty. Ma długotrwałe romantyczne relacje z Emmą Rhys Jones. Urodziła ich córki Albę w 2012 r. i Navę w 2016 r. Para ta jest razem od czasu, gdy zaczęli się spotykać w liceum i wreszcie zaangażowali w 2016 r.

Worth To Known

Jego transfer z Londynu do Madrytu kosztował Real Madryt 100 milionów euro, ustanawiając tym samym nowy rekord świata w zakresie wartości transferu.Jest autorem pierwszego gola w historii Walii na mistrzostwach Europy. W wieku 16 lat grał w reprezentacji szkoły narodowej dla 18-latków, w wyniku czego zdobyli Puchar Szkół w Cardiff. Potem został zauważony przez Real Madryt, ale nie chciał dla nich grać.