Iker Casillas

Iker Casillas wzrost:

Iker Casillas ma 181 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 11 cali.

Ile waży Iker Casillas?

Waga Iker Casillas wynosi 80 kg. Według angielskiego systemu miar waży 176 funtów.

Iker Casillas ile ma lat?

Iker Casillas urodził/a się 05/20/1981r., więc w tym momencie ma 43 lat.

Wzrost:
181 cm
Waga:
80 kg
Data urodzenia:
05/20/1981r.
Wiek:
43 lat
Znak zodiaku:
Byk
Narodowość:
Hiszpania
Zawód:
Piłkarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Iker Casillas

Profesjonalny hiszpański piłkarz Iker „San Iker” Casillas spędził 25 lat w Realu Madryt, zanim zaczął grać dla Porto.

Wczesne osiągnięcia

Iker rozpoczął swoją niesamowitą karierę zawodową w Realu Madryt bardzo wcześnie. 9-letni chłopiec dołączył do zespołu juniorów w 1990 roku. „Większość dzieci marzy o zdobyciu idealnego gola. Zawsze marzyłem o tym, żeby przestać.” – Sportowiec zapamiętał swoje dzieciństwo.Siedem lat później, grał dla drużyny seniorów i zadebiutował w sezonie 1998.

Najlepiej znany dla

Mężczyzna grał dla swojego kraju w Pucharze Świata FIFA w 2002 r. Wielu ludzi, którzy nawet nie uważają się za fanów piłki nożnej, zawsze będzie go pamiętać jako ikonę Realu Madryt i jednego z najlepszych przedstawicieli swojej drużyny.Hiszpańska drużyna narodowa z Casillas jako skoncentrowany bramkarz i pewny siebie kapitan wygrał Puchar Europy w 2008 roku, Puchar Świata w 2010 roku i Puchar Europy w 2012 roku. W 2015 roku stał się częścią zespołu Porto.

Religion Beliefs

Jego religią jest chrześcijaństwo. Iker jest rzymskokatolikiem. Niemniej jednak, istnieje wiele dyskusji na temat jego poglądów religijnych.

Orientacja seksualna

On jest prosty. W latach 2005-2008 utrzymywał romantyczne stosunki z byłą panną Evą González, a w 2016 roku poszedł do kościoła z Sarą Carbonero, dziennikarką telewizyjną. Kobieta urodziła jego synów – Martina i Lucasa Casillasa.

Worth To Known

Sporter ma brata – Unai Casillasa Fernandeza, który nie chce być zapamiętany jako dobry bramkarz, ale „jako wspaniały człowiek”. „Casillas jest jedynym kapitanem na poziomie międzynarodowym, który zdobył dwa Puchary Europy i Puchar Świata.