Gabrielle Union

Gabrielle Union wzrost:

Gabrielle Union ma 172 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 7 cali.

Ile waży Gabrielle Union?

Waga Gabrielle Union wynosi 57 kg. Według angielskiego systemu miar waży 126 funtów.

Gabrielle Union ile ma lat?

Gabrielle Union urodził/a się 10/29/1972r., więc w tym momencie ma 51 lat.

Wzrost:
172 cm
Waga:
57 kg
Data urodzenia:
10/29/1972r.
Wiek:
51 lat
Znak zodiaku:
Skorpion
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Gabrielle Union

Rozpoczynając karierę aktorki z małymi rolami drugoplanowymi i serialem telewizyjnym Gabrielle Union otrzymała ponad 25 nominacji za wspaniałą grę.

Wczesne osiągnięcia

Podczas pierwszych prób w aktorstwie zagrała rolę w „Family Matters” i zagrała Katarinę Darlingson w „She’s All That”.Jej doświadczenie bycia cheerleaderką w szkole i grania w aktywne gry pomogły jej wcielić się w rolę Shawnee w filmie Love & Basketball (2000).

Najlepiej znana dla

Aktorka została nominowana do nagrody BET Awards za niesamowitą grę w „Być Mary Jane” przez trzy lata z rzędu (2014-2016).Won BET Comedy Awards for Deliver Us from Eva.W filmie „Bad Boys II”, zagrała z Martinem Lawrencem i Willem Smith.Union pracowała również jako producent wykonawczy w „Być Mary Jane”, „With This Ring and Almost Christmas.

Religion Beliefs

Jej religia jest chrześcijańska. Gabrielle jest rzymskokatolicką zwolenniczką. Aktorka przyznała, że „wychowała ją katolicka mama, która ma silną wiarę”.

Orientacja seksualna

Gabrielle jest prosta. W latach 2001-2006 wyszła za mąż za piłkarza Chrisa Howarda, a w 2014 roku kobieta poszła do kościoła z Dwyane Wade. Wychowują troje dzieci: Xavier, Zaire i Zion.

Worth To Known

Jej drugie imię to Monique, a przyjaciele nazywają ją Nickie.Gabrielle ma dyplom z socjologii.Union mówi płynnie po hiszpańsku.pojawiła się w magazynie Maxim Hot 100 w 2007 i 2008 r. Stworzyła linię odzieżową dla dużych kobiet Love & Błogosławieństwa i marka winorośli Vanilla Puddin.