Francesca Eastwood

Francesca Eastwood wzrost:

Francesca Eastwood ma 165 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 4 cali.

Ile waży Francesca Eastwood?

Waga Francesca Eastwood wynosi 48 kg. Według angielskiego systemu miar waży 106 funtów.

Francesca Eastwood ile ma lat?

Francesca Eastwood urodził/a się 08/07/1993r., więc w tym momencie ma 30 lat.

Wzrost:
165 cm
Waga:
48 kg
Data urodzenia:
08/07/1993r.
Wiek:
30 lat
Znak zodiaku:
Lew
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Francesca Eastwood

Seria telewizyjna „Twin Peaks” powraca na ekrany po 25 latach milczenia w 2017 roku, a Francesca Eastwood pokaże się w całej swojej chwale w pierwszym odcinku.

Wczesne osiągnięcia

Francesca Ruth Fisher-Eastwood po raz pierwszy wpatrywała się w „The Stars Fell on Henrietta”.Wzięła udział w reality show „Mrs. Eastwood & Company”.

Best Known For

„True Crime” otrzymał wysokie referencje, jak również aktorka grająca Kate.najwyższe oceny mają serię „Heroes Reborn” z Eastwood w roli Molly. Film „Jersey Boys” ukazał się w 2014 roku. Francesca pracowała na planie z ojcem. Mimo, że jej historia aktorska nie jest długa, niektórzy krytycy uważają ją za aktorkę perspektywiczną, która zaskoczy swoich fanów. Jej wartość netto prawie 5 milionów dolarów przemawia do faktu.

Religion Beliefs

Nie ma dokładnych informacji na temat jej religii, ale Clint Eastwood, jej słynny ojciec, został wychowany w rodzinie protestanckiej.

Orientacja seksualna

Francesca jest prosta. Wyszła za mąż za Jordana Feldsteina w 2013 roku. Clifton Collins Jr. została widziana razem z aktorką latem 2016 r. 16 września 2018 r. urodziła chłopca Titana Wraith Eastwood z chłopakiem Alexandrem Wraith.

Worth To Known

She jest córką Frances Fisher i Clint Eastwood. Para wychowuje jeszcze sześcioro dzieci – Kimber, Kyle, Scott, Alison, Kathryn i Morgan – jeździła na koniach w zawodach, uwielbia japońskie zabawki i produkty, a aktorka ma alergię na gluten.