5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

G-Eazy

G-Eazy wzrost:

G-Eazy ma 192 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 3 cali.

Ile waży G-Eazy?

Waga G-Eazy wynosi 83 kg. Według angielskiego systemu miar waży 183 funtów.

G-Eazy ile ma lat?

G-Eazy urodził/a się 05/24/1989r., więc w tym momencie ma 35 lat.

Wzrost:
192 cm
Waga:
83 kg
Data urodzenia:
05/24/1989r.
Wiek:
35 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
USA
Zawód:
Rapper
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Piwne
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat G-Eazy

Młoda gwiazda świata muzycznego, Gerald Earl Gillum, uważa jego muzykę za „tak osobistą, że pozwala ludziom wejść”.

Wczesne osiągnięcia

Przed sławą, Gerald pracował jako producent płytowy podczas studiów na uniwersytecie. Stał się częścią lokalnego zespołu „The Bay Boyz” i napisał kilka udanych piosenek. Jego matka zaszczepiła zainteresowanie muzyką i wspierała jego dążenie do kariery muzycznej. Mężczyzna przyznał, że wychował się w atmosferze muzyki hip-hopowej. Po trasie ze słynnym raperem Drake’em pracował jako producent, napisał i wykonał swoją pierwszą pełnometrażową płytę „Must Be Nice”.Pod nazwą G-Easy pojawił się na dużej scenie w 2014 roku z pierwszym poważnym dziełem „These Things Happen”.

Best Known For

„These Things Happen” pojawił się na trzeciej pozycji, a „When It’s Dark Out” zajął piąte miejsce na Billboardzie 200.Niektórzy krytycy uważają, że jego styl nie jest dla szerokiej publiczności. Gwiazda odpowiedziała: „To nie dla wszystkich i w pełni to rozumiem. Umarłbyś bardzo smutny, gdybyś próbował uszczęśliwić wszystkich na świecie….raper dzielił scenę z Britney Spears na MTV Video Music Awards w 2016 r. Rolling Stone Magazine umieścił swój utwór „Runaround Sue” na liście „The 500 Greatest Songs of All Time”.

Religion Beliefs

Raperzy nie dzielą się z prasą swoimi poglądami religijnymi.

Orientacja seksualna

G-Eazy jest prosta.

Worth To Known

Jest pochodzenia ukraińskiego.Jego rodzice rozstali się i w wieku 12 lat, Gerald dowiedział się, że jego matka zaczęła umawiać się z inną kobietą.Zazwyczaj raper nosi skórzaną kurtkę. Jego fani uważają, że to jego sztetl.