5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Fetty Wap

Fetty Wap wzrost:

Fetty Wap ma 184 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp.

Ile waży Fetty Wap?

Waga Fetty Wap wynosi 70 kg. Według angielskiego systemu miar waży 154 funtów.

Fetty Wap ile ma lat?

Fetty Wap urodził/a się 06/07/1991r., więc w tym momencie ma 32 lat.

Wzrost:
184 cm
Waga:
70 kg
Data urodzenia:
06/07/1991r.
Wiek:
32 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
USA
Zawód:
Rapper
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Fetty Wap

Prace Fetty Wap są równie ekstrawaganckie i oryginalne jak jego osobowość.

Wczesne osiągnięcia

Grywał na perkusji jako dziecko i kontynuował tworzenie muzyki w szkole. Jego pierwszy album nosił nazwę „’Fetty Wap” i został wydany w 2015 r. Nagrał singiel „All in my head” z zespołem „Fifth Harmony”.

Best Known For

Żył w ograniczonych okolicznościach przed wydaniem przeboju „Trap Queen”. Wygrał prestiżową nagrodę „Grammy” za ten utwór, po czym pojawiły się kolejne dwa utwory, które osiągnęły szczyt list przebojów i sprawiły, że Fetty Wap stał się niezwykle popularny – „679” i „My Way”.

Religion Beliefs

Jego religią jest chrześcijaństwo. Jako dziecko miał wielką radość z gry na perkusji w zespole w Świątyni Salomona – kościele apostolskim w Paterson. Jego wujek był głównym perkusistą w grupie, jego ojciec grał na klawiszach, a brat – bas.

Sexual Orientation

Raperzy z pewnością są heteroseksualni. Jest ojcem trójki dzieci: Aydin, Zaviera i Khari. Ariel Reese jest matką Audina. Lezhae Zeona urodziła Zavierę. Masika Kalysha dostarczyła Fetty córkę Khary.

Worth To Known

Jego prawdziwe imię to Willie Maxwell.W dzieciństwie, koledzy z klasy stale nabijali się z chłopca, ponieważ stracił lewe oko.W jego nastoletnich latach, zaczął handlować narkotykami i porzucił szkołę średnią.On tworzy duet z cudownym Taylor Swift, wykonując „Trap Queen” razem.głównie zajmuje się gotówką, nalegając, że jest bezpieczniej trzymać pieniądze z dala od banków.człowiek spotykał się z Alexis Sky na pięć razy.