Billie Lourd

Billie Lourd wzrost:

Billie Lourd ma 154.9 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp.

Ile waży Billie Lourd?

Waga Billie Lourd wynosi 53 kg. Według angielskiego systemu miar waży 117 funtów.

Billie Lourd ile ma lat?

Billie Lourd urodził/a się 07/17/1992r., więc w tym momencie ma 31 lat.

Wzrost:
154.9 cm
Waga:
53 kg
Data urodzenia:
07/17/1992r.
Wiek:
31 lat
Znak zodiaku:
Rak
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Billie Lourd

Billie Lourd jest amerykańską aktorką. Wczesne osiągnięciaPomimo że jej ekspozycja na przemysł filmowy za pośrednictwem matki i babci, dopiero w 2015 roku Billie pojawiła się w jej pierwszym filmie i serialu telewizyjnym. Film Gwiezdne wojny: Epizod VII – The Force Awakens to narodziny jej kariery aktorskiej. Najlepiej znana ForBillie zyskała duże uznanie dzięki swojej słynnej rodzinie. Jej matka to zmarła aktorka Carrie Fisher. Poza rodziną, zyskała sławę jako główna bohaterka serialu Scream Queens. Orientacja seksualnaBillie jest prosta. Pod koniec 2016 roku zaczęła umawiać się z popularnym aktorem Taylorem Lautnerem. Taylor była skałą dla Billie w trudnych czasach, gdy w tym samym tygodniu spotkała się z utratą zarówno matki, jak i babci. Ich relacja ciągle się rozwijała, gdy widzieliśmy ich razem spędzających czas w różnych miejscach. W połowie 2017 roku ich miłość rozpadła się na kawałki. Choć powód rozstania jest nieznany, są oni nadal przyjaciółmi, nawet jeśli nie umawiają się już na randki. (Źródło: people.com, 06/07/2017)FamilyHer ojciec Bryan Lourd jest agentem talentu.
She nie ma rodzeństwa.Jej babcia macierzyńska jest legendarną aktorką Debbie Reynolds, która zmarła na udar dzień po śmierci matki Billie. Jej dziadek jest znany aktor i piosenkarz Eddie Fisher.
Religious BeliefThough Billie specjalizuje się w psychologii i religii, podczas gdy na studiach, jej osobiste przekonania religijne i przekonania są nieznane. Warto wiedzieć, że drugie imię Billie to Catherine. W młodym wieku była mocno zniechęcona do aktorstwa przez ojca, ponieważ chciał, aby poszła na studia. (Źródło: hollywoodlife.com, 17/25/2015)