Trace Cyrus

Trace Cyrus wzrost:

Trace Cyrus ma 191 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 3 cali.

Ile waży Trace Cyrus?

Waga Trace Cyrus wynosi 70 kg. Według angielskiego systemu miar waży 154 funtów.

Trace Cyrus ile ma lat?

Trace Cyrus urodził/a się 02/24/1989r., więc w tym momencie ma 35 lat.

Wzrost:
191 cm
Waga:
70 kg
Data urodzenia:
02/24/1989r.
Wiek:
35 lat
Znak zodiaku:
Ryby
Narodowość:
USA
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Trace Cyrus

Trace Cyrus jest amerykańskim muzykiem. Early AccomplishmentsHe napisał swoją pierwszą piosenkę w 2006 roku. Była to piosenka country zatytułowana Country Music Has The Blues. Best Known ForTrace jest znany przede wszystkim dzięki swojemu zespołowi Metro Station, gdzie gra razem z bratem Mitchela Musso, gwiazdą Disneya, Masonem. Ich przebojowy utwór Shake It, który ukazał się w 2008 roku, złamał im sławę. On stworzył zespół Ashland High.
Sexual OrientationTrace jest prosty. W 2010 roku rozpoczęła się jego historia miłosna z oszałamiającą gwiazdą Disneya Brendą Song. Choć para wyglądała uroczo razem, ale to nie było całe łóżko z róż. W ciągu kilku miesięcy po rozpoczęciu związku, zaręczyli się, ale nie wytrzymali próby czasu. Od 2010 r. ich związek jest nierozwiązany i trwa nadal. Obecnie nie są one już razem, ale nie można potwierdzić daty ich podziału. Fałszywe ciąże Brendy odegrały znaczącą rolę w zakończeniu ich wspólnego związku. (Źródło: hitberry.com, 12/08/2016)Religious BeliefTrace jest podejrzany o bycie chrześcijaninem. Choć nie możemy całkowicie potwierdzić tych twierdzeń, większość źródeł uważa, że jest on również chrześcijaninem, tak jak jego przyrodni siostra Miley Cyrus.Worth to KnowTrace’s middle name is Dempsey. Jako muzyk, który również ceni sztukę, wykorzystuje swoją skórę jako płótno do wyrażenia swojej pasji. Ma więc na całym ciele tatuaże, które ukazują to, co naprawdę ma dla niego największe znaczenie. Wszystkie są związane z jego religią, rodziną lub przyjaciółmi. On i jego ojczym Billy Billy Ray Cyrus" style="text-decoration: underline">Ray Cyrus mają dwa pasujące tatuaże.
Chociaż kiedyś kochał cheeseburgery, nie je już mięsa. (Źródło: j-14.com, 06/05/2013)Noah Cyrus jest również jego przyrodnią siostrą.
He i Miley mają piosenkę razem – Hovering.