Macaulay Culkin

Macaulay Culkin wzrost:

Macaulay Culkin ma 167.7 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 6 cali.

Ile waży Macaulay Culkin?

Waga Macaulay Culkin wynosi 62 kg. Według angielskiego systemu miar waży 137 funtów.

Macaulay Culkin ile ma lat?

Macaulay Culkin urodził/a się 08/26/1980r., więc w tym momencie ma 43 lat.

Wzrost:
167.7 cm
Waga:
62 kg
Data urodzenia:
08/26/1980r.
Wiek:
43 lat
Znak zodiaku:
Panna
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Blond

Informację na temat Macaulay Culkin

Macaulay Culkin jest amerykańskim aktorem i piosenkarzem. Wczesne osiągnięciaMacaulay kariery aktorskiej rozpoczął jako dziecko gwiazda w wieku 5 lat. Jego pierwszy występ telewizyjny odbył się w serialu The Midnight Hour. Best Known ForThough Macaulay pojawił się w ponad 20 filmach, jednak najbardziej znany jest z jednej z pierwszych ról w filmie Home Alone. Orientacja seksualnaMacaulay jest prosta. Był w 8-letnim związku z wielokrotnie nagradzaną aktorką Milą Kunis. Po tak długim czasie spędzonym razem, ich związek rozpadł się w 2014 roku, ale pozostają dobrymi przyjaciółmi. Macaulay spotyka się obecnie z byłą gwiazdą Disneya Brendą Song. Zauważono, że pod koniec września 2017 roku, na farmie jagód w Knott’s Berry, bawią się dobrze. (Źródło: dailymail.co.uk, 02/10/2017)RodzinaHe ma 3 młodszych braci – Kieran, Christian i Rory, 1 starszego brata – Shane Culkin i 1 młodszą siostrę – Quinn.
Jego starsza siostra Dakota Culkin zmarła w 2008 roku. Jego przyrodnia siostra ze strony ojca Jennifer Adamson zmarła w 2000 r.
Religious BeliefMacaulay miała chrześcijańskie wychowanie pod wyznaniem katolickim. Zanim jego kariera aktorska przeszkodziła mu w edukacji, Macaulay uczęszczał do szkoły katolickiej. Jego ojciec był również bardzo pobożnym katolikiem i służył jako ofiarnik. Choć istnieje potwierdzenie, jak bardzo pozostaje oddany wierze katolickiej, Macaulay wierzy, że fundamentalną częścią każdej religii opartej na Chrystusie ma być dobra dla wszystkich wokół ciebie. Warto znać drugie imię Macaulaya to Carson. Miał bardzo bliskie relacje z nieżyjącym już legendarnym muzykiem Michaelem Jacksonem i jest ojcem chrzestnym trójki dzieci Michaela – Paris Jackson, Prince Jackson I, Blanket Jackson, ma dopasowany tatuaż z Paris Jackson – małą łyżeczką na jego wewnętrznym ramieniu.
Był członkiem zespołu The Pizza Underground. Podczas koncertów dawali publiczności pizzę.