Jesse Bradford

Jesse Bradford wzrost:

Jesse Bradford ma 172.7 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 7 cali.

Ile waży Jesse Bradford?

Waga Jesse Bradford wynosi 78 kg. Według angielskiego systemu miar waży 172 funtów.

Jesse Bradford ile ma lat?

Jesse Bradford urodził/a się 05/28/1979r., więc w tym momencie ma 45 lat.

Wzrost:
172.7 cm
Waga:
78 kg
Data urodzenia:
05/28/1979r.
Wiek:
45 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Piwne
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Jesse Bradford

Jesse Bradford jest aktorem filmowym.Early AccomplishmentsJesse rozpoczął swoją karierę, gdy miał zaledwie 8 miesięcy, występując z mamą w reklamie telewizyjnej. W dzieciństwie miał wiele ról, takich jak w King of the Hill i Falling in Love. Jesse ukończył studia filmowe na Uniwersytecie Columbia. Best Known ForNajbardziej znany jest z pojawienia się w filmie Dead Awake w 2016 roku. Zagrał u boku Kirsten Dunst w filmie Bring It On (2000).
Zagrał też wiele innych ról w takich filmach jak The Year Of Spectacular Men, The California No, 10 Rules for Sleeping Around, Item 47, I Hope They Serve Beer in Hell, Heights, Happy Endings, Swimfan, Dancing at the Blue Iguana, Cherry Falls, Speedway Junky, Far from Home: The Adventures of Yellow Dog i innych.Orientacja seksualnaJesse jest hetero.Kiedyś spotykał się z Diane Gaeta, która jest obecną żoną aktora Logana Marshalla-Greena.
RodzinaJesse urodził się w rodzinie aktorów, z Curtisem Watrouse i Terry Potter.Spotyka się z kobietą o imieniu Andrea Leal.ReligiaNiektóre źródła podają, że jest chrześcijaninem. Warto wiedziećJesse kochał geologię, kiedy był dzieckiem. Był bardzo popularny w szkole średniej, nawet został koronowany na Króla Balu Przebierańców.Jest bardzo aktywny politycznie, zachęcając ludzi do głosowania. On i jego rodzina adoptowali psa o imieniu Buster, który jest mieszańcem australijskiego bydła. To doświadczenie sprawiło, że Jesse zaczął szerzyć świadomość na temat adopcji, a nie kupowania zwierząt domowych. Jesse jest fanem Stephena Hawkinga.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({});