5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Jay-Z

Jay-Z wzrost:

Jay-Z ma 186.7 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 1 cali.

Ile waży Jay-Z?

Waga Jay-Z wynosi 86 kg. Według angielskiego systemu miar waży 190 funtów.

Jay-Z ile ma lat?

Jay-Z urodził/a się 12/04/1969r., więc w tym momencie ma 54 lat.

Wzrost:
186.7 cm
Waga:
86 kg
Data urodzenia:
12/04/1969r.
Wiek:
54 lat
Znak zodiaku:
Strzelec
Narodowość:
USA
Zawód:
Rapper
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Jay-Z

Jay-Z to super utalentowany amerykański Rapper, przedsiębiorca i producent muzyczny. Wczesne osiągnięcia Singiel Jigga My Nigga był jego pierwszym singlem numer jeden w kategorii rap w USA. W 1998 roku odważył się na aktorstwo poprzez film Ulice patrzy. Best Known For W 2009 roku, pojedynczy Empire State Of Mind został sklasyfikowany jako numer jeden w USA, w kategorii R&B, jak również w kategorii rap. Dzięki swojej muzyce zdobył 21 nagród Grammy i 7 nagród BET. Orientacja seksualna Jay-Z jest prosta. Przez lata, był romantycznie związany z kilkoma słynnymi gwiazdami, wśród których są Shenelle Scott, Kim Kardashian, Lil Kim, Rita Ora i Rihanna. Rodzina On i gwiazda popu Beyoncé są małżeństwem od blisko dekady i mają razem trójkę dzieci – Blue Ivy, Rumi i Sir Carter. Przed ślubem z Beyoncé miał syna Isę Jael z Shenelle. Wiara religijna Kiedy Jay-Z był dzieckiem, był narażony na różne religie, ale nie był z żadną związany. Choć nie lubi nadawać swojej wierze szczególnego znaczenia, wierzy w Boga, ale nie w istnienie piekła. Worth To Know Though he is mainly referred to as Jay-Z by his fans, his actual name is Shawn Corey Carter.
For 4 years, Jay-Z was the president of Def Jam Records. W 2010 roku, jego wspomnienia zatytułowane Decoded został opublikowany.
Oprócz muzyki, on odważył się w sektorze sportowym i stworzył swoją agencję sportową o nazwie Roc Nation Sports.
He daje kredyt dla artystów ikon Mavin Gaye i Donnie Hathaway za wpływanie jego kariery muzycznie do punktu, który osiągnął dzisiaj.