Jack Johnson

Jack Johnson wzrost:

Jack Johnson ma 180 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 10 cali.

Ile waży Jack Johnson?

Waga Jack Johnson wynosi 75 kg. Według angielskiego systemu miar waży 165 funtów.

Jack Johnson ile ma lat?

Jack Johnson urodził/a się 05/18/1975r., więc w tym momencie ma 49 lat.

Wzrost:
180 cm
Waga:
75 kg
Data urodzenia:
05/18/1975r.
Wiek:
49 lat
Znak zodiaku:
Byk
Narodowość:
USA
Zawód:
Soft rockowy piosenkarz.
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Jack Johnson

Jack Johnson jest znany jako wokalista, surfer i ekolog, który odniósł wielki sukces zaraz po swoim debiutanckim dziele „Brushfire Fairytales”.

Wczesne osiągnięcia

W wieku 14 lat zaczął grać na gitarze. Mężczyzna próbował swoich sił w profesjonalnym surfingu, ale po wypadku postanowił wrócić do muzyki.studiował kinematografię w college’u i film na uniwersytecie w Kalifornii.pracował również nad dokumentem „Thicker Than Water” poświęconym surfingowi. Praca ta pokazała jego talent jako reżysera.

Najlepiej znany dla

„Sleep Through The Static” to jedna z jego najpotężniejszych kompozycji podejmujących kwestię wojny i środowiska naturalnego.Jego najbardziej rozpoznawalne prace to „Flake”, „Good People”, „Banana Pancakes” i wiele innych.

Religion Beliefs

Jego religia jest panteizmem. Jack emanuje duchowością. „Bóg jest we wszystkim….zawsze jest wszędzie dookoła…. Żadna z tych rzeczy nie jest nieprawdziwa, jeśli wierzysz w jakąkolwiek formę Boga, niezależnie od tego, czy chcesz nazywać ją naturą, czy facetem z szarą brodą”. – W wywiadzie dla magazynu „Huck” Johnson wspomniał: „Byłoby interesujące, gdyby Jezus mógł nam powiedzieć, co naprawdę myśli”.

Orientacja seksualna

Aktor jest heteroseksualny. Związał węzeł z Kim Johnsonem w 2000 roku. Para urodziła trójkę dzieci, ale odmówiła wymiany informacji na ich temat.

Worth To Known

Każdego roku organizuje „The Kōkua Festival” Mężczyzna jest wegetarianinem.Jack pojawił się na okładkach magazynów „Men’s Journal”, „Rolling Stone” i „Huck”.Nagrał „Sleep Through The Static” w swoim studio wyłącza energię słoneczną. „Tworzymy muzykę, bo są rzeczy, o których można mówić w życiu. Są piosenki, które chcesz napisać, więc docieramy tutaj i zapominamy, że jest zasilany energią słoneczną, ponieważ działa tak normalnie.” – Muzyk wyjaśnił.