5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Jack Black

Jack Black wzrost:

Jack Black ma 168 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 6 cali.

Ile waży Jack Black?

Waga Jack Black wynosi 111 kg. Według angielskiego systemu miar waży 245 funtów.

Jack Black ile ma lat?

Jack Black urodził/a się 08/28/1969r., więc w tym momencie ma 54 lat.

Wzrost:
168 cm
Waga:
111 kg
Data urodzenia:
08/28/1969r.
Wiek:
54 lat
Znak zodiaku:
Panna
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Jack Black

Jack Black, amerykański aktor i muzyk znany głównie z roli w komediach, był dwukrotnie nominowany do Złotych Globów.

Wczesne osiągnięcia

W 1994 roku został czołowym muzykiem i wykonawcą w zespole „Tenacious D”.Po pierwsze, Jack dostał małe role w serialach telewizyjnych. Szkoła Teatru, Filmu i Telewizji w Kalifornii dała mu całą niezbędną wiedzę, aby rozpocząć dobrą karierę aktorską. Występował głównie w rolach komediowych, takich jak Roger Davis w „Bob Roberts” czy Augie w „Airborne”.

Best Known For

Słyszysz jego głos w „Kung Fu Panda”. Przy okazji, Jack przyznał, że jest to jego ulubiona praca, jest dobrze rozpoznawalny za role w „School of Rock”, „Goosebumps” i „High Fidelity”. Jego postacie są często zabawne i wyglądają bardzo naturalnie we wszystkich swoich rolach.

Religion Beliefs

Nie popiera żadnej religii. „Nie mam żadnej prawdziwej duchowości…- Jestem jakby ateistą. – Komik wyjaśnił: „Niemniej jednak wychowuje dzieci według zasad żydowskich. Chce, aby odwiedzili szkołę hebrajską i jest gotów pójść z nimi do synagogi.

orientacja seksualna

Aktor jest prosty. Związki Jacka z Laurą Kightlinger były długie (1997-2005) i wszyscy oczekiwali, że stworzą rodzinę, ale zdecydowali się rozstać po 8 latach. Tanya Haden ukradł mu drogę do serca w 2005 roku i wkrótce potem poinformował media o zaręczynach. Para zawiązała węzeł w 2006 roku i urodziła dwóch synów: Samuel i Thomas.

Worth To Known

„I make a mean peanut butter and galaretka sandwich.” – Mówił o zdolnościach kulinarnych, jest dobry w muzyce: „Grałem…rok gry na pianinie…Teraz moja muzyka musi mieć trochę rocka”. Lubi profesjonalne zapasy.