4.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Ja Rule

Ja Rule wzrost:

Ja Rule ma 175 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 8 cali.

Ile waży Ja Rule?

Waga Ja Rule wynosi 72 kg. Według angielskiego systemu miar waży 159 funtów.

Ja Rule ile ma lat?

Ja Rule urodził/a się 02/29/1976r., więc w tym momencie ma 48 lat.

Wzrost:
175 cm
Waga:
72 kg
Data urodzenia:
02/29/1976r.
Wiek:
48 lat
Znak zodiaku:
Ryby
Narodowość:
USA
Zawód:
Rapper
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Ja Rule

Ja Rule jest jednym z najbardziej utalentowanych amerykańskich raperów, który otrzymał nominację Grammy za swój album „Pain Is Love”.

Wczesne osiągnięcia

Jeff Atkins rozpoczął rapowanie w 1993 roku. Był wzrost-waga.pl/tag/czescia/" title="częścią" style="text-decoration: underline">częścią zespołu „Cash Money Click”. Jego pierwszy album „Venni Vetti Vecci” został nagrany w 1999 roku i osiągnął numer 3 na „Billboard 200”.

Najlepiej znany dla

Napisał ścieżki dźwiękowe do „Rush Hour”, „Fish Tank” i „Next Friday”.Jego najlepsze piosenki to „Holla Holla”, „Always On Time”, „Mesmerize” etc.Ja Rule zagrał w „The Fast and the Furious” i „Scary Movie 3”.

Religion Beliefs

His jest zwolennikiem chrześcijaństwa. Raptor został wychowany w rodzinie religijnej. „Wszyscy w mojej rodzinie byli Świadkami Jehowy…. nigdy nie zostałem ochrzczony…” – W szkole w wieku 11-12 lat uczęszczał do szkoły niedzielnej wraz ze swoim katolickim przyjacielem i był zainteresowany tą religią. W związku z tym, Ja Rule zaczęła wkraczać w życie muzułmanów. „Zostałem dwukrotnie skrzyżowany przez trzy religie” – powiedział. Teraz człowiek nie lubi zasad żadnej religii. „Wierzę w Boga, a nie w religię…” – Wyjaśnił.

Orientacja seksualna

Jest heteroseksualny. W 2001 roku związał węzeł z Aiszą Murray. „Dobrze jest poznać twoją bratnią duszę….” – gwiazda dzielona. Przywitali Brittany, Jeffreya Jr. i Jordan.

Worth To Known

„Wikipedia jest najbardziej niedokładną s**t jak oni nadal działają???….Jestem 5’9 a nie 5’6….” – na Twitterze uraził się, że jego wzrost jest źle wycelowany.