4.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

J. Cole

J. Cole wzrost:

J. Cole ma 189 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 2 cali.

Ile waży J. Cole?

Waga J. Cole wynosi 91 kg. Według angielskiego systemu miar waży 201 funtów.

J. Cole ile ma lat?

J. Cole urodził/a się 01/28/1985r., więc w tym momencie ma 39 lat.

Wzrost:
189 cm
Waga:
91 kg
Data urodzenia:
01/28/1985r.
Wiek:
39 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Narodowość:
USA
Zawód:
Rapper
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat J. Cole

J. Cole jest znanym amerykańskim raperem, który był trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy za swoje albumy i występy oraz otrzymał dwie nominacje do nagrody BET Awards jako najlepszy męski hip-hopowy artysta.

Wczesne osiągnięcia

Jermaine Lamarr Cole przez jakiś czas używał przydomka „Blaza”, ale nie trwało to długo. Kolejna próba – „Terapeuta” – również nie pasowała do rachunku. Po długich poszukiwaniach idealnego imienia, przyszły wielki raper wybrał swoją obecną, zaczął tworzyć piosenki w domu, a następnie nagrywał je w studio. Jako młody człowiek dorastający zaczął rapować w wieku 12 lat i grał na skrzypcach w orkiestrze. Zaczął produkować muzykę za pomocą samplera ASR-X, który dostał jako prezent na święta Bożego Narodzenia. W 2007 roku wydał swój pierwszy mixtape zatytułowany The Come Up, miesiąc przed ukończeniem studiów.

Najlepiej znany dla

Pisał ścieżki dźwiękowe do Step Up 3D i Project X.Cole World: The Sideline Story and Born Sinner są jego najpopularniejszymi albumami studyjnymi. Wszystkie jego 5 studyjnych albumów uzyskało certyfikat platyny od RIAA i wszystkie znalazły się na liście przebojów Billboardu na pierwszym miejscu. Jego album z 2014 roku, Forest Hill Drive z 2014 roku, przyniósł mu pierwszą nominację do nagrody Grammy. Założył także organizację pozarządową, Fundację Dreamville.

Religion Beliefs

Człowiek jest podobno chrześcijański. Ponieważ w tekstach do swojej kompozycji często posługuje się motywami chrześcijańskimi i imieniem Boga.

Orientacja seksualna

Jest prosty. Po prawie 10 latach randkowania, mężczyzna związał węzeł z Melissą HeHolt w 2015 r. W kwietniu 2017 r. „The New York Times” doniósł, że para powitała dziecko.

Rodzina

Ma starszego brata, Zacha. Są to dzieci afro-amerykańskiego weterana armii, taty i niemieckiej mamy o imieniu Kay. W 2018 roku, on i jego żona stali się rodzicami syna, którego imię zostały wstrzymane.

Worth To Known

W wywiadzie J Cole’a do „Complex”, mówił o 10 ulubionych trampkach do noszenia i wszystkich dobrych i nawet zabawnych wspomnień. Pomimo faktu, że nie jest on w ogóle „sneakerheadem”, jego kolekcja jest warta obejrzenia. Raptor ma parę Nike Air Griffey Max I Black/Red, która kojarzy się z nastolatkiem, kiedy kupił rozmiar 13, gdyby dorastał w tych butach. „Noszę rozmiar 11, 11.5 tops.” – Człowiek, który się podzielił. – „Byłem aż do 13 bez powodu….” Amerykanin jest dobry w koszykówce. Była możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej, ale wybrał muzykę. W 2017 roku służył jako producent wykonawczy filmu, Raising Bertie. W 2013 roku wdał się w kłótnię z Diddy’m, ale para natychmiast się ustabilizowała.