Izabel Goulart

Izabel Goulart wzrost:

Izabel Goulart ma 177 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 9 cali.

Ile waży Izabel Goulart?

Waga Izabel Goulart wynosi 57 kg. Według angielskiego systemu miar waży 126 funtów.

Izabel Goulart ile ma lat?

Izabel Goulart urodził/a się 10/23/1984r., więc w tym momencie ma 39 lat.

Wzrost:
177 cm
Waga:
57 kg
Data urodzenia:
10/23/1984r.
Wiek:
39 lat
Znak zodiaku:
Skorpion
Narodowość:
Brazylia
Zawód:
pracować jako model
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Izabel Goulart

Brazylijska modelka, Izabel Goulart, jest dobrze rozpoznawalna za chodzenie jako jedna z pięknych Victoria’s Secret Angels.

Wczesne osiągnięcia

Goulart zaczęła modelować, gdy miała 14 lat. Rozwinęła swoje umiejętności w São Paulo, a następnie przeniosła się do Francji, by móc dalej realizować swoje marzenie.

Najlepiej znana dla

Modelka chodziła po pasach startowych dla Dolce & Gabbana, Chanel, Jean Paul Gaultier i wielu innych.Izabel zawsze wygląda niesamowicie na okładkach Vogue’a i Esquire’a. W 2011 roku pozowała jako modelka dla Sports Illustrated Swimsuit Issue. W 2014 roku promowała kolekcję strojów plażowych dla „Agua De Coco”, kontynuuje pracę w reklamie. Na przykład, w 2016 roku, stała się twarzą dla „Schwarzkopf” nowej linii.

Religion Beliefs

Izabel jest Christian.

Orientacja seksualna

Kobieta jest zdecydowanie prosta. Jej historia miłosna z Marcelo de Costa rozpoczęła się w 2006 r. i była pełna pasji, ale para rozstała się w 2012 r. W 2015 r. wyszła z bramkarzem Kevinem Trappem. W 2017 roku Goulart zadebiutował jako aktorka z komedią „Baywatch”. Kobieta wskazuje większość swojego wolnego czasu na pracę. Ona lubi biegać. „Biegnij 10 km w 50:44 minuty! Żadnych słów, by wytłumaczyć emocje związane z robieniem moich 10 km osobistych”. – Izabel ma sześcioro rodzeństwa: jedną siostrę i pięciu braci, znajduje się na liście „100 najpiękniejszych ludzi na świecie” opublikowanej przez magazyn People w 2007 roku.