5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Iwan Rheon

Iwan Rheon wzrost:

Iwan Rheon ma 172 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 7 cali.

Ile waży Iwan Rheon?

Waga Iwan Rheon wynosi 70 kg. Według angielskiego systemu miar waży 154 funtów.

Iwan Rheon ile ma lat?

Iwan Rheon urodził/a się 05/13/1985r., więc w tym momencie ma 39 lat.

Wzrost:
172 cm
Waga:
70 kg
Data urodzenia:
05/13/1985r.
Wiek:
39 lat
Znak zodiaku:
Byk
Narodowość:
UK
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Iwan Rheon

Seria „Game of Thrones” i „Misfits” sprawiły, że walijski aktor i piosenkarz Iwan Rheon stał się niezwykle popularny, a jego fani czekają na kolejne role z tym utalentowanym aktorem.

Wczesne osiągnięcia

Zanim rozpoczął karierę aktorską, napisał piosenki i wystąpił w „The Convictions”.W wieku 17 lat brał udział w przedstawieniach szkolnych. Później aktor dostał kilka ról w operach mydlanych, ale postanowił zrobić przerwę i wstąpił do Akademii Muzyki i Sztuki Dramatycznej w Londynie. Pracował również jako aktor sceniczny w przedstawieniach Royal Court Theater w Liverpoolu.

Najlepiej znany przez

Mimo rosnącej popularności, człowiek nie ma choroby gwiazdy i nie „czuje się tak sławny”. Rheon dzielił się: „….tak łatwo możesz stracić rozum w tym świecie, gdzie wszystko jest dla ciebie zrobione…. „Po trzech płytach, w 2015 roku stworzył pierwszy album studyjny „Dinard”. „Wejście do studia, by nagrać płytę, było dla mnie świętem. Jest fajnie, naprawdę mi się podoba.” – Iwan wystąpił w „Piosence Charlotty” i „Dzikiej ustawie”, otrzymał trzy nominacje do gry w „Grę o tron” oraz dwukrotnie za wielką rolę w „Simonie”.

Religion Beliefs

Iwan jest religią chrześcijańską.

Orientacja seksualna

Aktor jest prosty. Umawia się z Zoe Grisedale, z którą urodziło się dziecko w 2018 r.

Worth To Known

Mężczyzna lubił jazdę na deskorolce i muzykę. Nie był jednak zbytnio popularny w szkole. „Nie byłem….Panem Popularnym. Byłem gdzieś na środku ziemi. „Jego przezwiska to Walia i Iwanny. Iwan ma brata imieniem Aled.