Ivana Baquero

Ivana Baquero wzrost:

Ivana Baquero ma 158 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 2 cali.

Ile waży Ivana Baquero?

Waga Ivana Baquero wynosi 50 kg. Według angielskiego systemu miar waży 110 funtów.

Ivana Baquero ile ma lat?

Ivana Baquero urodził/a się 06/11/1994r., więc w tym momencie ma 30 lat.

Wzrost:
158 cm
Waga:
50 kg
Data urodzenia:
06/11/1994r.
Wiek:
30 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
Hiszpania
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Ivana Baquero

Za świetny występ Ivana Baquero otrzymała więcej nagród i nominacji niż wielu aktorów przez dziesięciolecia pracy w przemyśle filmowym.

Wczesne osiągnięcia

W 2004 roku młoda aktorka wcieliła się w rolę Any w Romasancie i zagrała esperanzę w Rottweiler. Zaangażowanie i odpowiedzialność hiszpańskiej aktorki Ivany Baquero zaskoczyła wszystkich.

Najlepiej znana dla

Hiszpańska aktorka pokazała swój talent jako liderka w labiryncie Pan’s Labyrinth i zaczarowała się w serialu MTV The Shannara Chronicles. Za pierwszą Ivanę była 7 razy nominowana do różnych nagród i zdobyła Turia Award, Spanish Actors Union, Premios ACE itp. W 2009 roku miała okazję pracować z Kevinem Costnerem i Samanthą Mathis na planie „Nowa córka”. Jej gra Aurora w Demonios tus ojos i Catarina / Joana w Gelo została wysoko oceniona przez publiczność i krytyków. „Tak zaszczycony i upokorzony, że został nominowany do nagrody Sophia Award for Best Actress…” – którą dzieliła się ze swoimi zwolennikami na Facebooku.

Religion Beliefs

Nie mówiła o swojej religii. Niemniej jednak, kobieta jest o wiele bardziej skłonna być chrześcijanką, widząc, że powitała wszystkich na swoich stronach na Facebooku i Twitterze i napisała „Happy Easter!

Orientacja seksualna

Ona jest heteroseksualna. Nie ma informacji o jej życiu prywatnym, a piękno nie potwierdziło pogłosek o jej tajnym małżeństwie.

Worth To Known

BBCGeneration udostępnione na kanale YouTube: Ma magiczny dotyk. Kiedy nie działa i nie uczy się do egzaminów prawniczych, rzuca zaklęcie na centrum Los Angeles w naszej wiosennej kolekcji 17. Pojawił się w 2007 roku na liście 50 Najpiękniejszych opublikowanej przez magazyn People en Español.