Isla Fisher

Isla Fisher wzrost:

Isla Fisher ma 157 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 1 cali.

Ile waży Isla Fisher?

Waga Isla Fisher wynosi 46 kg. Według angielskiego systemu miar waży 101 funtów.

Isla Fisher ile ma lat?

Isla Fisher urodził/a się 02/03/1976r., więc w tym momencie ma 48 lat.

Wzrost:
157 cm
Waga:
46 kg
Data urodzenia:
02/03/1976r.
Wiek:
48 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Narodowość:
UK
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czerwone

Informację na temat Isla Fisher

Programy telewizyjne „Paradise Beach”, a później „Bay Cove” stały się pierwszymi krokami Isli Fisher do świata kina.

Wczesne osiągnięcia

W szkole pojawiła się w reklamie australijskich loterii. Kobieta zaczęła od komedii, bo własnymi słowami „nigdy nie będzie piękną, nastrojową blondynką, która stoi przy barze otoczonym przez mężczyzn, bo jest taka fajna….Dlatego zaczęłam być zabawna. Aby zwrócić na siebie uwagę.”

Najlepiej znana dla

Jest dobrze rozpoznawalna jako Henley z „Now You See Me” i Katie z „Bachelorette”. Wystąpiła w „Confessions of a Shopaholic”, a jej Rebecca Bloomwood stała się ulubienicą publiczności.

Religion Beliefs

Jej religia jest judaizmem. Jednak aktorka poświęciła się Żydom dopiero po poznaniu męża. Postanowiła „mieć żydowski ślub….być z Sachą…religia staje się drugą miłością….Isla studiowała hebrajski przez 3 lata przed konwersją i przyjęła hebrajskie imię Ayala. Wiele źródeł zakłada, że wcześniej była chrześcijanką.

Orientacja seksualna

Jest prosta. Isla wychodziła za Darrena Day w 2000 roku, ale para rozstała się, zawiązała węzeł z Sachą Baronem Cohenem podczas żydowskiej ceremonii w 2010 roku. Powitali trójkę dzieci: Olive, Elula i Montgomery: „Wybór bycia razem każdego dnia jest niezwykle romantyczny. Kocham małżeństwo…. to wspaniała instytucja…” – Isla opisała swoje życie rodzinne do „Sunday Telegraph” w Australii.

Worth To Known

Aktorka mówi w wywiadzie dla „The Mirror” w 1998 roku, że jej parametry wynosiły 94lbs – 43 kg, „chociaż nie ważę się – nie posiadam własnej wagi”.Isla ma czterech braci.Isla napisała dwa bestsellery – „Zaczarowany” i „Uwodzony przez sławę” – kiedy miała 18 lat.