Ingrid Bergman

Ingrid Bergman wzrost:

Ingrid Bergman ma 175 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 8 cali.

Ile waży Ingrid Bergman?

Waga Ingrid Bergman wynosi 61 kg. Według angielskiego systemu miar waży 134 funtów.

Ingrid Bergman ile ma lat?

Ingrid Bergman urodził/a się 08/29/1915r., więc w tym momencie ma 108 lat.

Wzrost:
175 cm
Waga:
61 kg
Data urodzenia:
08/29/1915r.
Wiek:
108 lat
Znak zodiaku:
Panna
Narodowość:
Szwecja
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Ingrid Bergman

Szwedzka aktorka Ingrid Bergman jest jedną z największych gwiazd filmowych XX wieku, najbardziej rozpoznawalną za rolę w „Casablance”.

Wczesne osiągnięcia

W wieku 11 lat, po wizycie na scenie w Królewskim Teatrze Dramatycznym, bardzo chciała występować na scenie.Niemniej jednak Ingrid wybrała kino, a nawet porzuciła studia w Szkole Dramatycznej, aby rozpocząć karierę.

Najlepiej znana dla

She została nominowana do Oscara siedem razy i otrzymała go trzy razy. Jednym z pierwszych i najbardziej znanych dzieł tej utalentowanej kobiety jest „Intermezzo”. Ingrid wystąpiła w „For Whom the Bell Tolls”, „Joan of Arc” itd. Otrzymała trzy nagrody Oskara za wybitne wykonanie w „Gaslight”, „Anastazji” i „Höstsonaten”.

Religion Beliefs

Według Ingrid religia była chrześcijańska. Zanim umarła, wzięła udział w nabożeństwie wschodu słońca w kościele prezbiteriańskim w Kalifornii.

orientacja seksualna

Aktorka była prosta. W 1936 roku wyszła za mąż za swojego pierwszego Petera Lindströma, a ich związki zakończyły się w 1950 roku. Para powitała córkę Friedel. Roberto Rossellini, jej drugi mąż (1950-1957), urodziła Roberto, Isottę i Isabellę. Jej małżeństwo z Larsem Schmidtem trwało od 1958 do 1975 r.

Worth To Known

Zmarła na raka w 1982 r. Autobiografia gwiazdy została opublikowana pod tytułem „Ingrid Bergman: My Story” w 1980 r. Lubiła raki, z śliną i uwielbianymi amerykańskimi lodami.