Iliza Shlesinger

Iliza Shlesinger wzrost:

Iliza Shlesinger ma 165 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 4 cali.

Ile waży Iliza Shlesinger?

Waga Iliza Shlesinger wynosi 63 kg. Według angielskiego systemu miar waży 139 funtów.

Iliza Shlesinger ile ma lat?

Iliza Shlesinger urodził/a się 02/22/1984r., więc w tym momencie ma 40 lat.

Wzrost:
165 cm
Waga:
63 kg
Data urodzenia:
02/22/1984r.
Wiek:
40 lat
Znak zodiaku:
Ryby
Narodowość:
USA
Zawód:
Komik
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Blond

Informację na temat Iliza Shlesinger

Zabawny i inteligentny komik Iliza Shlesinger była pierwszą kobietą, która zwyciężyła w 2008 roku w kategorii Last Comic Standing.

Wczesne osiągnięcia

Była aktywna w szkole i brała udział w różnych występach ze swoim szkolnym zespołem improwizacyjnym. Później na uniwersytecie Iliza pokazała swój talent w ComedySportz Dallas, a w college’u była członkiem zespołu komediowego.

Najlepiej znana od

Ona wie o czym rozmawiać. Zwykle jej sztuki dotyczyły tematów związanych z dziewczynami. On-the-rise comedian stworzył i zaczął występować na scenie w programie telewizyjnym Forever 31 w 2016 roku.

Religion Beliefs

Jest zwolenniczką judaizmu. Mimo, że kobieta nie odwiedza synagogi zbyt często i przegapiła wiele świątecznych przyjęć z gośćmi żydowskimi w domu, jej komedia jest informowana przez jej żydowskość. „Wszystko jest zakorzenione….w prawdzie”, podzieliła się. „Nie wierzę w….okłamywanie publiczności.” Urodzony Izrael odrzucił jej wniosek o podróż, gdy miała 22 lata, ponieważ raz odwiedziła Izrael w wieku 14 lat. Uważa, że popełnili błąd.

Orientacja seksualna

Iliza jest prosta. Jest żoną szefa kuchni Noah Galuten od 12 maja 2018 roku.

Worth To Known

Jeden z jej występów na stojąco nosił nazwę Freezing Cold. W wywiadzie dla Marie Clair, gwiazda wyjaśniła, że „mróz musi być zerowy…dziewczęca logika jest negacją wszystkiego…., musiałoby to wszystko prowadzić do zera. Ponieważ pozytyw lub negatyw nadal daje zero, co jest również wielkością, którą mam nadzieję być.” Jej pies nazywa się Blanche. Próbuje „dostać bekon na wszystko”.