Ike Barinholtz

Ike Barinholtz wzrost:

Ike Barinholtz ma 189 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 2 cali.

Ile waży Ike Barinholtz?

Waga Ike Barinholtz wynosi 90 kg. Według angielskiego systemu miar waży 198 funtów.

Ike Barinholtz ile ma lat?

Ike Barinholtz urodził/a się 02/18/1977r., więc w tym momencie ma 47 lat.

Wzrost:
189 cm
Waga:
90 kg
Data urodzenia:
02/18/1977r.
Wiek:
47 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Ike Barinholtz

Isaac „Ike” Barinholtz jest znanym amerykańskim aktorem, pisarzem i komikiem, który zawsze jest gotów rozśmieszać ludzi.

Wczesne osiągnięcia

Rzucił Uniwersytet w Bostonie i skomentował to tak: „Kochałem, kochałem, kochałem Boston, ale ja i uniwersytet doszliśmy do wspólnej decyzji, że to nie było właściwe dopasowanie”.Zacząłem jako komik i osiągnął sukces w tym gatunku. Napisał teksty i rozśmieszał ludzi z Annoyance Theater i Boom Chicago.

Najlepiej znany dla

Aktor otrzymał w 2013 roku nagrodę Writers Guild of America za jedno z jego najlepszych udanych dzieł – „The Mindy Project”. Aby być gotowym na rolę, aktor musiał stracić kilka dodatkowych kilogramów. Jego sekretem, jak to zrobić, było nie pić piwa. Był w Mad TV przez pięć sezonów.Barinholtz wypowiadał różne kreskówki. Jego ostatnie prace to „Bociany różne” (2016), a jako aktor został obsadzony głównie dla komedii. Mężczyzna występował w „Siostrach” i „Sąsiadach 2: Powstanie bractwa”.

Religion Beliefs

Ike jest zwolennikiem judaizmu. Religijne poglądy jego ojca są takie same. Alan Barinholtz jest Żydem.

Orientacja seksualna

Aktor jest prosty. Ike zawiązał węzeł z Ericą Hanson w 2009 roku. Para urodziła dwie córki.W wywiadzie dla „Glamour Celebs” komik opisał swoją żonę jako „najpiękniejszą osobę, jaką widziałem w moim życiu… Jest w stanie sprawić, że poczuję się dobrze… robiąc sobie ze mnie żarty”.

Worth To Known

Ma brata – Jona Barinholtza – który jest również aktorem.Ike nie wykonuje zbyt wiele ćwiczeń fizycznych. Pracował tylko nad rolą. Na przykład, aby mocno wyglądać na planie „Drużyny Samobójców”, robił ćwiczenia na nogi i absydy, chciał zostać politykiem, ale zmienił zdanie i pracuje jako aktor, komik i pisarz.