5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Idris Elba

Idris Elba wzrost:

Idris Elba ma 190 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 2 cali.

Ile waży Idris Elba?

Waga Idris Elba wynosi 97 kg. Według angielskiego systemu miar waży 214 funtów.

Idris Elba ile ma lat?

Idris Elba urodził/a się 09/06/1972r., więc w tym momencie ma 51 lat.

Wzrost:
190 cm
Waga:
97 kg
Data urodzenia:
09/06/1972r.
Wiek:
51 lat
Znak zodiaku:
Panna
Narodowość:
UK
Zawód:
Dj
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Idris Elba

Kreatywny i spontaniczny aktor, producent i DJ waga.pl/tag/idris-elba-urodziny/" title="idris elba" style="text-decoration: underline">Idris Elba zdobył prestiżową Złotego Globu za rolę w „Lutrze”.

Wczesne osiągnięcia

Debiutował na scenie w szkole. Później pracował w National Youth Music Theater.Rozpoczął karierę aktorską jako instruktor spadochroniarski w serialu telewizyjnym „2point4 Children” (1994).

Najlepiej znany dla

Performed w „Bestiach bez narodowości”, „Mandela: Long Walk to Freedom”, „The Wire” i inne liczne filmy i seriale.pracował jako DJ pod pseudonimem Big Driis.

Religion Beliefs

Nie wyznaje żadnej religii.kwestia jego religii została poruszona w kilku wywiadach. Mówiąc o filmowaniu, wspomniał kiedyś, że jego wiara lub coś, co nazwał „duchowością”, pomogło mu przezwyciężyć trudności. Zrozumiał, że wszystko jest na lepsze”….Chciałbym udowodnić, że istnieje…naukowo wyższa istota…naukowo… Ale nie jestem człowiekiem religijnym w tym sensie. Nazywam siebie istotą duchową, jeśli chcesz.” – Nalegał ponownie, gdy dziennikarz zapytał aktora o jego osobiste odczucia dotyczące roli w filmie, w którym jego postać była religijna. Na jego stronie na Facebooku znajduje się cytat, który jasno stwierdza: „Nie jestem osobą religijną, ale w miarę jak posuwam się naprzód, nad czymś chcę pracować, moją duchowością….”

Orientacja seksualna

Mężczyzna jest heteroseksualny. Kim Elba był jego pierwszą żoną w latach 1998-2005. Para powitała córkę Isan, ale ich małżeństwo rozpadło się wkrótce po jej urodzeniu. Aktor rozstał się z Sonią Nicole Hamlin w pół roku po ślubie w 2006 r. W 2013 r. podjął trzecią próbę stania się szczęśliwym w małżeństwie z Naiyaną Garth. Urodziła ich syna Winstona rok później.

Worth To Known

Jego pełne imię to Idrissa Akuna Elba.ogółem 22 zwycięstwa i 70 nominacji jest pochwałą jego talentu.waga gwiazdy wynosi około 215 funtów i próbuje „wpasować się w treningi, kiedy tylko mogę”. Mężczyzna wspomniał o 45 minutach biegania, 100 przysiadów, pompek i pływania. Idris stracił dużo wagi na zestawie „Star Trek”, ponieważ mógł wypić tylko trochę płynu w tym kostiumie.