Idina Menzel

Idina Menzel wzrost:

Idina Menzel ma 163 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 4 cali.

Ile waży Idina Menzel?

Waga Idina Menzel wynosi 58 kg. Według angielskiego systemu miar waży 128 funtów.

Idina Menzel ile ma lat?

Idina Menzel urodził/a się 05/30/1971r., więc w tym momencie ma 53 lat.

Wzrost:
163 cm
Waga:
58 kg
Data urodzenia:
05/30/1971r.
Wiek:
53 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktorka
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Piwne
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Idina Menzel

Wrażliwa i czuła Idina Menzel zdobyła nagrodę Teen Choice Award 2014 za głosy Elsy w „Frozen”.

Wczesne osiągnięcia

Uczestniczyła w „The Wizard of Oz” w szkole i była to jej pierwsza próba w aktorstwie.ukończyła School of the Arts w Nowym Jorku i kontynuowała śpiewanie. Idina występowała w synagogach oraz jako piosenkarka weselna i bar micwa w wieku 15.

Najlepiej znana dla

Patrzyła się na filmy i seriale takie jak „Kissing Jessica Stein”, „Enchanted” i „Glee”, ale prawdziwy sukces odniosła śpiewająca Elsa. Jej piosenka została zinterpretowana i zaśpiewana przez wielu muzyków i przyniosła jej prawdziwy komplement, a jej potężny emocjonalny głos sprawił, że publiczność wielokrotnie jej słuchała. W 1998 roku zadebiutowała płytą „Still I Can’t Be Still” i kontynuowała tworzenie nowych utworów.

Religion Beliefs

She is a supporter of Judaism.

Sexual Orientation

The woman is straight. Wyszła za mąż za Taye Diggsa w 1996 roku i para powitała syna Walkera. Jednak w 2013 roku magazyn „People” opublikował informację, że „wspólnie postanowili się rozstać w tym czasie”. W 2015 roku zaczęła spotykać się z Aaronem Lohrem, a rok później na Twitterze na temat ich zaangażowania. „…mój człowiek i ja jesteśmy zaręczeni! Jesteśmy tacy szczęśliwi….” – Podzieliła się aktorką.

Worth To Known

She uważa się za feministkę. „Tak, chyba tak. Uwielbiam to, że gram te wszystkie silne kobiety”, powiedziała Idina. „Miała dwa „koty jazzowe” ze swoim byłym mężem imieniem gigantów jazzowych Elli Fitzgerald i Johna Coltrane’a. Prawdziwe nazwisko to Idina Kim Mentzel, ale porzuciła literę „t”, aby ułatwić wymowę.