4.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Ice Cube

Ice Cube wzrost:

Ice Cube ma 173 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 8 cali.

Ile waży Ice Cube?

Waga Ice Cube wynosi 84 kg. Według angielskiego systemu miar waży 185 funtów.

Ice Cube ile ma lat?

Ice Cube urodził/a się 06/15/1969r., więc w tym momencie ma 54 lat.

Wzrost:
173 cm
Waga:
84 kg
Data urodzenia:
06/15/1969r.
Wiek:
54 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
USA
Zawód:
Rapper
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Ice Cube

#8 MTV’s Greatest MC of All Time, Ice Cube, jest utalentowanym raperem, który wygląda świetnie w każdej roli.

Wczesne osiągnięcia

O’Shea Jackson (jego prawdziwe nazwisko) rozpoczął swoją hollywoodzką karierę grając w „Boyz n the Hood” w 1991 roku. Napisał piosenkę o tym samym tytule dla Easy-E.A rok po tym, jak wziął udział w „Trespass”, gdzie zagrał Savona i absolutnie potwierdził istnienie talentu i charyzmy. Jego zdolność do zmiany i wyglądać inaczej w różnych rolach pomogła mu zdobyć uznanie i więcej ról.

Najlepiej znany przez

Czuł sławę na scenie jako raper w zespole „N.W.A.”. W 1987 roku nagrali pierwszą kompozycję „My Posse”. raper rozpoczął karierę solową w 1990 roku i zadebiutował pierwszą płytą „Najbardziej poszukiwani AmeriKKa”. Wśród słynnych ról w filmach i serialach najbardziej rozpoznawalny jest Terrence Kingston z „Are We There Yet?” czy Calvin Palmer z „Barbershop”.Wrote soundtracks do ponad 90 filmów. Na przykład, napisał i wykonał „Roll All Day” w „Gone in Sixty Seconds”.

Religion Beliefs

Określił siebie jako „naturalnego” muzułmanina.Ice Cube wyjaśnił: „….bo to tylko ja i Bóg. Wiesz, chodzenie do meczetu, rytuału i tradycji to nie moja sprawa. Więc tego nie robię. „

Orientacja seksualna

Aktor jest heteroseksualny. O’Shea Jackson i Kimberly Woodruff zawiązali węzeł w 1992 roku po prawie 8 latach bycia razem, wychowali trzech synów – O’Shea Jr., Darrella, Shareef – i dwie córki – Deję i Karimę.

Worth To Known

O’Shea pracowały jako producent („Ride Along 2”), reżyser („The Players Club”) i scenarzysta („All About the Benjamins”, „Friday”). We wszystkich tych filmach grał czołowych bohaterów. Jego synowie, O’Shea Jr., Darrell, są w drodze swojego ojca. Znane są jako OMG и Doughboy.