5.00 / 10.00

Słowa kluczowe powiązane z gwiazdą:

Ian Nelson

Ian Nelson wzrost:

Ian Nelson ma 178 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 10 cali.

Ile waży Ian Nelson?

Waga Ian Nelson wynosi 70 kg. Według angielskiego systemu miar waży 154 funtów.

Ian Nelson ile ma lat?

Ian Nelson urodził/a się 04/10/1995r., więc w tym momencie ma 29 lat.

Wzrost:
178 cm
Waga:
70 kg
Data urodzenia:
04/10/1995r.
Wiek:
29 lat
Znak zodiaku:
Baran
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Piwne
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Ian Nelson

Ian Nelson zaglądał do The Hunger Games i zdobył wiele serc jako młody Derek Hale w serialu telewizyjnym kanału MTV Teen Wolf.

Wczesne osiągnięcia

Ian jest początkującym, ale już obiecującym młodym człowiekiem. Jego droga do chwały rozpoczęła się w 2012 roku, kiedy to mężczyzna został obsadzony dla Tribute Boy District 3 w „Głodowych Igrzyskach”. Miał świetną okazję, by uczyć się od profesjonalistów. Jego partnerami na planie byli Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson i Liam Hemsworth. Wydawało mu się, że czuje się bardzo naturalnie na planie, dlatego wielu krytyków przewidziało dla niego wielką przyszłość w aktorstwie.

Najlepiej znany przez

Po swojej pierwszej roli, amerykański aktor pojawił się w serii Law & Order: Jednostka ds. ofiar specjalnych, jest…. Johnny!, The Deleted. Jeśli chodzi o role w filmach, udało mu się spojrzeć w „Najlepsze ze mnie” i „Sędzia”. Prawdę mówiąc, poradził sobie całkiem dobrze. Po tym, coraz więcej było ofert do wycofania w ramach różnych projektów. Ian wciąż zyskuje na popularności, a publiczność może śledzić rozwój tego utalentowanego aktora.

Religion Beliefs

Ian’s religion is Judaism.

Orientacja seksualna

Mężczyzna jest heteroseksualny. Jego życie za kulisami wciąż pozostaje prywatne. Przynajmniej pojawił się na różnych oficjalnych ceremoniach bez dziewczyny.

Worth To Known

Jego ulubionym komikiem z lat 70-tych jest Don Rickles. „.@CigsAfterSexx jest jednym z moich ulubionych zespołów. K. jest taką piękną i nawiedzoną piosenką. Odzwierciedla to uczucie….Definiowanie jednego z moich ulubionych. :)” – udostępnił aktora na swojej stronie na Twitterze. Ian przyznał, że jest bardzo romantyczny. Aktor wspomniał, że lubi tańczyć. „Uwielbiam stepowanie. :)”