Ian Mckellen

Ian Mckellen wzrost:

Ian Mckellen ma 179 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 10 cali.

Ile waży Ian Mckellen?

Waga Ian Mckellen wynosi kg. Według angielskiego systemu miar waży 0 funtów.

Ian Mckellen ile ma lat?

Ian Mckellen urodził/a się 05/25/1939r., więc w tym momencie ma 85 lat.

Wzrost:
179 cm
Waga:
kg
Data urodzenia:
05/25/1939r.
Wiek:
85 lat
Znak zodiaku:
Bliźnięta
Narodowość:
UK
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Gay
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:

Informację na temat Ian Mckellen

Ian McKellen, bez wątpienia, można nazwać wspaniałym i wybitnym aktorem, który otrzymał łącznie 49 zwycięstw i 57 nominacji.

Wczesne osiągnięcia

Zaczął działać w szkole. Po ukończeniu studiów, pracował w Bolton Little Theater.Po tym, młody aktor przeniósł się do Londynu i kontynuował budowanie swojej kariery zawodowej.

Najlepiej znany dla

Z ponad 100 kredytami jako aktor, nie był bardzo rozpoznawalny aż do 2000 roku, kiedy to zagrał Magneto.Wystąpił w „The Hobbit”, „X-Men”, „Mr. Holmes”, „Beauty and the Beast” etc.

Religion Beliefs

Pomimo faktu, że jego matka była chrześcijaninem, a ojciec kapłanem, aktor uważa się za ateistę. „Chrześcijaństwo było bardzo związane z ich życiem – to nie było tylko coś, co robili w niedzielę.” – McKellen podzielił się. „Zdałem sobie sprawę, że nie podzielam ich wiary, ale podzielam ich nastawienie.” W wywiadzie dla „Men’s Journal” stwierdził, że nie rozumie religii. „Wcale tego nie rozumiem. Rozumiem, dlaczego ludzie tego potrzebują, ale myślę, że się mylą”.

Orientacja seksualna

Człowiek jest niestandardowej orientacji seksualnej i nie ukrywa tego faktu. Wyszedł z Brianem Taylorem w latach 1964-1972. Jego byłym kochankiem jest Sean Mathias (1978-1987) – gwiazda powiedziała Daily Mail: „Żałuję i zawsze będę żałował, że nie dostrzegłem znaczenia wyjścia na dużo wcześniejszą datę, ponieważ…byłbym inną osobą i szczęśliwszą”.

Worth To Known

Jako siostra Jean.Ian jest osobą niezwykle pracowitą, ale jego radą dla młodego pokolenia było „praca to nie wszystko”.Otrzymał dwie nominacje do Oscara: w 1999 roku za wiodącą rolę w „Bogach i potworach” oraz w 2002 roku za rolę drugoplanową w „Władcy Pierścieni”: The Fellowship of the Ring”.