Ian Harding

Ian Harding wzrost:

Ian Harding ma 180 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 10 cali.

Ile waży Ian Harding?

Waga Ian Harding wynosi 74 kg. Według angielskiego systemu miar waży 163 funtów.

Ian Harding ile ma lat?

Ian Harding urodził/a się 09/16/1986r., więc w tym momencie ma 37 lat.

Wzrost:
180 cm
Waga:
74 kg
Data urodzenia:
09/16/1986r.
Wiek:
37 lat
Znak zodiaku:
Panna
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Ian Harding

Przykuwający wzrok, obiecujący aktor Ian Harding w okresie swojej krótkiej kariery zdołał zyskać sławę i siedem nagród Teen Choice Awards.

Wczesne osiągnięcia

„The Huffington Post” opublikował informację o swojej decyzji, aby poświęcić swoje życie aktorstwu. „Występowałam w całej szkole średniej…. ale czy mogłabym….robić to do końca życia?” – Myślał chłopiec. Jego kariera rozpoczęła się nie tak dawno temu. Ian pojawił się jako część obsady wspierającej głównie w filmach krótkometrażowych lub serialach takich jak „NCIS: Los Angeles” czy „Adventureland”.

Najlepiej znany dla

Znasz go jako Ezra Fitz.Jego imponująca sztuka w „Pretty Little Liars” pozwoliła aktorowi zdobyć nagrody przez 6 lat z rzędu od 2010 do 2016 roku.

Religion Beliefs

Ian jest zwolennikiem chrześcijaństwa.

Orientacja seksualna

Aktor jest prosty. Od 2010 roku spotkał się z Sophie Hart. „Zaskakuje mnie codziennie.” – Jego fani chcieli, aby on i Lucy Hale, jego partnerka na planie, byli razem. W wywiadzie dla magazynu „People” skomentował swoje życie prywatne: „trzeba….dać tak wiele z siebie…., że mieć coś prywatnego to coś w rodzaju nowości….dlatego…Naprawdę nie powiem o tym wiele więcej niż tylko jest super”. Ona żyje z tym problemem od ponad dwudziestu lat, urodził się w Niemczech, ale jego rodzice są Amerykanami, gwiazda telewizyjna ukończyła Carnegie Mellon School of Drama, ma dwa psy – Mochi i Bailey.