Harry Styles

Harry Styles wzrost:

Harry Styles ma 177 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 9 cali.

Ile waży Harry Styles?

Waga Harry Styles wynosi 74 kg. Według angielskiego systemu miar waży 163 funtów.

Harry Styles ile ma lat?

Harry Styles urodził/a się 02/01/1994r., więc w tym momencie ma 30 lat.

Wzrost:
177 cm
Waga:
74 kg
Data urodzenia:
02/01/1994r.
Wiek:
30 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Narodowość:
UK
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Not identified
Kolor oczu:
Zielone
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Harry Styles

Najmłodszy członek słynnego i ukochanego One Direction pojawił się nr 6 na liście 50 Sexiest Men of 2013 Glamour Magazine.

Early Accomplishments

Był on kiedyś częścią zespołu White Eskimo.W 2010 roku udał się na przesłuchanie w The X Factor jako solowy wokalista, ale jego kanapa zdecydowała się na stworzenie zespołu dla chłopców. Harry zaproponował nazwę i od tego czasu zyskują coraz większą popularność.

Najlepiej znany dla

Po pierwszym singlu jednego kierunku stały się popularne natychmiast. Piosenka What makes you beautiful redukuje dziewczyny na całym świecie do łez, a album Up All Night pozostał na szczycie list przebojów w Wielkiej Brytanii, Australii i USA. W Dunkierce (2017) wypróbował się jako aktor i zagrał Alex.

Religion Beliefs

Wokalista nie jest religijny.Było kilka debat na temat jego poglądów religijnych, ale jego ojciec, Des Styles, zamieścił go na Twitterze: „Wciąż wiele pytań, czy H jest w jakimś stopniu Żydem?….kategorycznie, jest on w 0% Żydem. Wcale nie. „Na swojej stronie na Twitterze gwiazda zapytała swoich zwolenników: „Jestem ochrzczony, ale tak naprawdę nie jestem religijny….czy to dobrze?”.

Orientacja seksualna

orientacja seksualna Harry’ego nie jest zidentyfikowana. Kiedy zapytano go, czy jest biseksualny, Harry odpowiedział: „Biseksualista? Ja? Nie wydaje mi się. Jestem całkiem pewna, że nie jestem. „Chociaż umawiał się z Felicity Skinner w latach 2009-2010. Harry Styles i Kendall Jenner byli razem w latach 2013-2016.datował model Camille Rowe na rok w 2017-2018.

Worth To Known

Jako siostra Gemma.Bilety na trasę One Direction 2011/2012 w Wielkiej Brytanii wyprzedane w ciągu dwunastu minut.miał proste włosy w dzieciństwie.Daily Mail Online zamieścił informacje, które dostają od „źródła”. Stwierdził, że młoda gwiazda woli „chude dżinsy damskie w rozmiarze 30, a następnie dżinsy męskie w rozmiarze 28”. Harry ma udaną karierę solową jako piosenkarz z takimi przebojami Sign Of The Times, Ever Since New York.