Harrison Ford

Harrison Ford wzrost:

Harrison Ford ma 180 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 10 cali.

Ile waży Harrison Ford?

Waga Harrison Ford wynosi 81 kg. Według angielskiego systemu miar waży 179 funtów.

Harrison Ford ile ma lat?

Harrison Ford urodził/a się 07/13/1942r., więc w tym momencie ma 82 lat.

Wzrost:
180 cm
Waga:
81 kg
Data urodzenia:
07/13/1942r.
Wiek:
82 lat
Znak zodiaku:
Rak
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Piwne
Kolor włosów:

Informację na temat Harrison Ford

Jeden z najbardziej seksownych ludzi magazynu People z 1998 roku, Harrison Ford, otrzymał gwiazdę na Hollywood Walk of Fame w 2003 roku.

Wczesne osiągnięcia

Jego fenomenalnie udana kariera rozpoczęła się w 1966 roku wraz z jego występem w „Dead Heat on a Merry-Go-Round”. Jego pierwsza rola nie miała charakteru mówionego, ale wytrwałość aktora pomogła mu zdobyć więcej ról. W „Luv” miał rolę mówcy.

Najlepiej znany dla

Wszystkie nominacje i wygrane przemawiają do faktu, że człowiek jest niezwykle utalentowany i naturalny w każdej roli. Jest dobrze rozpoznawalny w filmach takich jak „Gwiezdne wojny”. „Pracował również jako pisarz w „Nature Is Speaking” oraz jako producent w „Extraordinary Measures” i „K-19: The Widowmaker”.

Religion Beliefs

Ford nie jest osobą religijną. Został wychowany jako katolik i Żyd, ale jego poglądy religijne uległy zmianie. „W wywiadzie dla „The Irish Time” stwierdził, że dzieci w jego rodzinie „otrzymały instrukcje demokratyczne; być liberałami każdego pasa”. „

orientacja seksualna

Harrison jest prosta. Mary Marquardt została jego żoną w 1963 roku, ale rozwiedli się w 1979 roku. Melissa Mathison była jego małżonką od 1982 do 2004 roku. Z Calista Flockhart poszedł do kościoła w 2010 roku po długiej randce.

Worth To Known

Jego growht stał się mniejszy z wiekiem. Kiedyś miał 6ft 0,75in, a teraz aktor ma około 5ft 11in. Zagrał dwóch (oczywiście, fikcyjnych) prezydentów Stanów Zjednoczonych: James Marshall i Jack Ryan. Przed rozpoczęciem kariery aktorskiej pracował jako mistrz stolarski. Teraz to jego hobby. Ma młodszego brata Terence’a.