Harold Ramis

Harold Ramis wzrost:

Harold Ramis ma 188 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 2 cali.

Ile waży Harold Ramis?

Waga Harold Ramis wynosi kg. Według angielskiego systemu miar waży 0 funtów.

Harold Ramis ile ma lat?

Harold Ramis urodził/a się 11/21/1944r., więc w tym momencie ma 79 lat.

Wzrost:
188 cm
Waga:
kg
Data urodzenia:
11/21/1944r.
Wiek:
79 lat
Znak zodiaku:
Skorpion
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:

Informację na temat Harold Ramis

Kreatywny, zabawny i całkowicie rozrywkowy Harold Ramis otrzymał łącznie osiem zwycięstw i siedem nominacji do różnych nagród.

Wczesne osiągnięcia

W latach 70. rozpoczął swoją drogę do chwały w świecie kinematografii, działając jako jeden z scenarzystów „Domu dla zwierząt”.Ramis nakręcił „Groundhog Day”, zagrał w 28 odcinkach „Second City TV” i zaskoczony „Stripes”.

Najlepiej znany dla

Dla wielu ludzi zawsze będzie najbardziej ulubionym „Ghostbuster”. Wystąpił również w „Love Affair”, „The Last Kiss” i „Knocked Up”.Won Gemini Awards, Chicago International Film Festival, Chicago Film Critics Association Awards i wielu innych.

Religion Beliefs

Nie był osobą religijną. Jednak Harold wychował się jako Żyd i czuł się jak buddysta. „Chociaż noszę koraliki medytacyjne na nadgarstku,” podzielił się z aktorem. „Ale to dlatego, że jestem na buddyjskiej diecie. Mają mi przypominać, żebym nie jadł”. „

Orientacja seksualna

Ramis była prosta. Reżyser był dwukrotnie żonaty. W 1967 roku zawiązał węzeł z Anne Ramis, ale rozwiedli się w 1984 roku. Harold miał córkę Violet z pierwszego małżeństwa. W latach 1989-2014 poszedł do kościoła z Ericą Mann. Para wychowała dwóch synów: Julian Arthur i Daniel Hayes.

Worth To Known

Fani Ramisa zawsze będą podziwiać, uwielbiać i w pełni szanować jego talent. Mimo, że nie był religijny, aktor przygotował wspaniałe przemówienie w Aitz Hayim Center for Jewish Living, a jego córka Violet Ramis jest aktorką.