Harold Perrineau

Harold Perrineau wzrost:

Harold Perrineau ma 178 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 10 cali.

Ile waży Harold Perrineau?

Waga Harold Perrineau wynosi 78 kg. Według angielskiego systemu miar waży 172 funtów.

Harold Perrineau ile ma lat?

Harold Perrineau urodził/a się 08/07/1963r., więc w tym momencie ma 60 lat.

Wzrost:
178 cm
Waga:
78 kg
Data urodzenia:
08/07/1963r.
Wiek:
60 lat
Znak zodiaku:
Lew
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Harold Perrineau

Amerykański aktor Harold Perrineau, którego najbardziej rozpoznawalne role zasłużenie obejmowały Michaela Dawsona w „Lost”, pojawił się w jednym z najbardziej udanych projektów kanału FX – „Sons of Anarchy”.

Wczesne osiągnięcia

Ja kariera rozpoczęła się w 1986 roku. Harold wyostrzył swoje umiejętności w „Law & Order”, „ER” i nie jest to pełna lista.

Najlepiej znany dla

Aktor ma ponad 80 kredytów w różnych filmach, serialach i programach telewizyjnych.Wśród nich należy wymienić „Matrix”, „Sabotaż” i „Snitch”.Jego postać w „Synowie anarchii” to niebezpieczny, bezwzględny i okrutny gangster. Oprócz kina, Perrineau świeci na scenie.Otrzymał nominację do Independent Spirit Awards 1996 i Image Awards 2000 i zdobył Screen Actors Guild Awards 2006.

Religion Beliefs

Jest zwolennikiem chrztu. W wywiadzie dla „SyFy” wspomniał, że „z powodu mojego pochodzenia religijnego miałem pełne przekonanie – kiedy byłem młody – że mogę być reinkarnacją Chrystusa! Byłam w tym taka…. Miałem te wszystkie idee aniołów, Chrystusa, Boga i rzeczy, w które naprawdę wierzyłem”

Orientacja seksualna

On jest prosty. Dated Brittany Perrineau z 1994 roku. W 2002 roku para zawiązała węzeł. Wychowują trzy córki: Aurora Robinson, Wynter Aria i Holiday Grace.

Worth To Known

Jego córka Aurora jest również znaną aktorką.Jego prawdziwe nazwisko to Williams. Harold przyjął imię matki jako nazwę sceniczną, nie mylić z innym Haroldem Williamsem.