Haley Joel Osment

Haley Joel Osment wzrost:

Haley Joel Osment ma 164 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 4 cali.

Ile waży Haley Joel Osment?

Waga Haley Joel Osment wynosi 86 kg. Według angielskiego systemu miar waży 190 funtów.

Haley Joel Osment ile ma lat?

Haley Joel Osment urodził/a się 04/10/1988r., więc w tym momencie ma 36 lat.

Wzrost:
164 cm
Waga:
86 kg
Data urodzenia:
04/10/1988r.
Wiek:
36 lat
Znak zodiaku:
Baran
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Haley Joel Osment

Haley Joel Osment, słynny dziecięcy aktor, wrócił i jest gotów zmienić swój wizerunek na nowe role.

Wczesne osiągnięcia

Ja kariera rozpoczęła się w wieku pięciu lat od reklamy dla Pizza Hut.Wkrótce po tym jak dostał słynne role w „Pay It Back”, „Forrest Gump” i „Artificial Intelligence”: AI”.

Najlepiej znany Dla

Po przerwie i studiowaniu w college’u, wrócił na plan i pojawił się w „Sex Ed” i „Ja Ją”. Ma ponad 25 nominacji, zdobył trzy nagrody Young Star Awards (1997, 1999, 2000), dwie nagrody dla młodych artystów (1995, 2000) i Teen Choice Awards (2000), dzielił się z „The Telegraph”: „Oczywiście jestem dumny, że filmy są nadal kochane … Ale dla aktora ważne jest, aby nadal różnicować i mieć nadzieję, że ludzie zobaczą zakres twojej pracy, a nie tylko ten moment w czasie”.

Religion Beliefs

Jego religią jest chrześcijaństwo. Jego siostra Emily jest katoliczką. Powiedziała, że „wiara jest…. bardzo ważna bez względu na to, czy jest to jakakolwiek religia lub jakiekolwiek wcielenie, w które wierzysz”. Dlatego też istnieją wszelkie powody, aby wierzyć, że Haley jest również katolikiem.

Orientacja seksualna

On jest heteroseksualny. Jego związki pozostają prywatne, ponieważ człowiek spędził prawie 5 lat z Hollywood w Nowym Jorku.

Worth To Known

Siostra Haley’a – Emily Osment – jest aktorką.jego zdanie z „The Sixth Sense” „I see dead people” jest #44 ze 100 pamiętnych cytatów filmowych Amerykańskiego Instytutu Filmowego.jego fani scharakteryzowali nowy wygląd Osmenta dla „Yoga Hosers” jako „nierozpoznawalny”, ponieważ Haley pojawiła się z wąsami i przybrała na wadze.