Hakeem Olajuwon

Hakeem Olajuwon wzrost:

Hakeem Olajuwon ma 208 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp 9 cali.

Ile waży Hakeem Olajuwon?

Waga Hakeem Olajuwon wynosi 116 kg. Według angielskiego systemu miar waży 256 funtów.

Hakeem Olajuwon ile ma lat?

Hakeem Olajuwon urodził/a się 01/21/1963r., więc w tym momencie ma 61 lat.

Wzrost:
208 cm
Waga:
116 kg
Data urodzenia:
01/21/1963r.
Wiek:
61 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Narodowość:
USA
Zawód:
Koszykarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Brązowe
Kolor włosów:
Czarne

Informację na temat Hakeem Olajuwon

Najbardziej znany muzułmański gracz NBA, geniusz w swojej sferze, Hakeem „The Dream” Olajuwon, jest na emeryturze, ale nadal wykazuje duże zainteresowanie grą jako trener.

Wczesne osiągnięcia

Zaczął grać w wieku 15 lat i stał się sławny dzięki swojej szybkości i niesamowitym umiejętnościom.”

Najlepiej znany dla

Mistrz olimpijski 1996, dwukrotny mistrz NBA.grał na centralnej pozycji w zespole Houston Rockets, a później w Toronto Raptors (1984-2002).zdobył 26946 punktów, dokonał 13747 zbiórek i 3830 strzałów blokowych.

Religion Beliefs

Olajuwon praktykuje islam. On „studiował Koran każdego dnia. W domu, w meczecie…. przeczytaj to w samolotach, przed meczetami i po nich: „Człowiek był sfrustrowany sugestią Trumpa, aby zakazać muzułmanom wstępu do kraju. W wywiadzie dla „The Houston Chronicle” Hakeem stwierdził, że muzułmańscy sportowcy mają „dużo więcej do zrobienia” w walce z „nieporozumieniami” dotyczącymi ich wiary.

orientacja seksualna

On jest prosty. Dalia Asafi został jego żoną w 1996 roku. Powitali trójkę dzieci – Abi, Rahmah i Aisha. Jego córka Abisola jest z poprzednich związków.

Worth To Known

Hakeem ma pięć rodzeństwa.Jego rozmiar buta to 16 US i był zaskoczony, gdy przyjeżdża do USA, że mieli odpowiednie buty dla niego. W Nigerii nosił mniejszy rozmiar, ponieważ nie było sposobu, aby uzyskać odpowiedni. Wszyscy uważali go za wysokiego na 7′ 11″, ale w „The New York Times” wspominali, że jest bliżej 6′ 10″.