Gary Barlow

Gary Barlow wzrost:

Gary Barlow ma 171 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 7 cali.

Ile waży Gary Barlow?

Waga Gary Barlow wynosi 76 kg. Według angielskiego systemu miar waży 168 funtów.

Gary Barlow ile ma lat?

Gary Barlow urodził/a się 01/20/1971r., więc w tym momencie ma 53 lat.

Wzrost:
171 cm
Waga:
76 kg
Data urodzenia:
01/20/1971r.
Wiek:
53 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Narodowość:
UK
Zawód:
piosenkarz
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Gary Barlow

Brytyjski muzyk, uczestnik i autor niemal waga.pl/tag/wszystkich/" title="wszystkich" style="text-decoration: underline">wszystkich przebojów zespołu „Take That” ma tytuł The Best Songwriter of 1993.

Early Accomplishments

Barlow rozpoczął swoją działalność muzyczną w 1986 roku. Wcześnie zainspirowały go występy Depeche Mode’a. Gary nagrał swoją pierwszą piosenkę po osiągnięciu dobrych wyników w konkursie piosenek. Muzyk kontynuował swoją karierę śpiewając covery i własne piosenki w klubach.Został członkiem i autorem piosenek „Take That” w latach 90.

Best Known For

Po rozpadzie zespołu, człowiek rozpoczął karierę solową singlem „Forever Love” w 1997 roku.W latach 2011-2013, piosenkarz pracował w zespole „X-Factor UK” jako sędzia.W 2017 roku, oceniał również uczestników „Let It Shine”.

Religion Beliefs

Gary nie jest osobą religijną. Ale piosenkarz przyznał: „Dużo się modlę…. zazwyczaj na starcie, boję się latać. Szczerze mówiąc, tak. Złożę ręce do kupy i powiem: „Proszę Boże, chroń nas””. Dzielił się: „Nie wiem, czy istnieje Bóg, ale …modlę się za ludzi”. „Orientacja seksualna

Garth jest prosta. Jest żonaty z Dawn Andrews. Związali węzeł w 2000 roku. Para ma troje dzieci: Daniel, Emily i Daisy. Ich czwarte dziecko, córka o imieniu Poppy, urodziło się martwe.

Worth To Known

Piosenkarz sprzedał ponad 50 milionów kopii swoich płyt na całym świecie.pojawiły się na ekranie jako aktor w filmach „Heartbeat”, „Keith Lemon: Jego pierwsza pensja wynosiła 18 funtów. Jego rozmiar buta według darowizny pary butów Olivera Sweeneya wynosi 10.W 2002 roku jego waga wynosiła 17 kamieni (238 funtów), ale piosenkarz rozpoczął surowy trening i uzyskał niewiarygodny rezultat – 12 kamieni (168 funtów).