Garth Brooks

Garth Brooks wzrost:

Garth Brooks ma 183 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 6 stóp.

Ile waży Garth Brooks?

Waga Garth Brooks wynosi 87 kg. Według angielskiego systemu miar waży 192 funtów.

Garth Brooks ile ma lat?

Garth Brooks urodził/a się 02/07/1962r., więc w tym momencie ma 62 lat.

Wzrost:
183 cm
Waga:
87 kg
Data urodzenia:
02/07/1962r.
Wiek:
62 lat
Znak zodiaku:
Wodnik
Narodowość:
USA
Zawód:
Piosenkarz krajowy
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Siwe

Informację na temat Garth Brooks

Wykorzystując w elementach rocka w swojej muzyce, Garth Brooks zdobył ogromną popularność, wpisał się w główny nurt i zwrócił uwagę szerszej publiczności na jego kierunek muzyczny.

Wczesne osiągnięcia

Brooks rozpoczął swoją przygodę z muzyką od występów w barach i klubach podczas studiów na uniwersytecie.Brooks rozpoczął pisanie i wykonywanie muzyki w sposób profesjonalny w wieku 25.

Najlepiej znany dla

Amerykański wykonawca muzyki country pozostał prawie przez wszystkie lata 90-te na Billboard Top 200.piosenkarz sprzedał w sumie ponad 100 milionów płyt.Według Amerykańskiego Stowarzyszenia Nagraniowego za rok 2006, Brooks jest trzecim najlepiej sprzedającym się wykonawcą w historii Stanów Zjednoczonych. Ma na swoim koncie 2 nagrody Grammy Awards i 24 nominacje do Billboard Music Awards, a publiczność uważa, że najbardziej udanym przebojem Brooksa jest „The Change” – muzyk napisał ścieżki dźwiękowe do wielu programów telewizyjnych i filmów. Na przykład: „The Turning” w 1992 r., „Call Me Claus” w 2001 r., „Gleason” w 2016 r.

Religion Beliefs

Jego religią jest chrześcijaństwo. Człowiek nie uważa się za część konkretnego kościoła, ale naprawdę wierzy, że to Bóg dał mu talent: „….a przede wszystkim chciałbym podziękować Jezusowi Chrystusowi za to, że bez Niego nic nie jest możliwe, Bóg pobłogosławi nas wszystkich.”

Orientacja seksualna

Garth jest prosta. Związał węzeł z Sandy Mahl w 1986 roku, ale ich małżeństwo rozpadło się w 2001 roku. Mają razem trzy córki: Allie, Taylor i August. Piosenkarz ożenił się z Trisha Yearwood w 2005 roku.

Worth To Known

Zrobił sobie przerwę w 2000 r., ale zaczął występować ponownie w 2009 r. Za wszystkie swoje osiągnięcia, nazwisko Brooks pozostaje stosunkowo nieznane poza Ameryką.w 1995 r. otrzymał nagrodę Star on the Hollywood Walk of Fame, Garth pracował jako aktor w „Behind the Life of Chris Gaines”: „Wygląda na to, że są uzależnieni od jedzenia”. Waga Trishy wynosiła 179, a Gartha 191 funtów. Obydwoje rozjaśnili swoją miłość do jedzenia, żartobliwie nazywając siebie „ćwierćtony zabawy”.