Garry Shandling

Garry Shandling wzrost:

Garry Shandling ma 179 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 10 cali.

Ile waży Garry Shandling?

Waga Garry Shandling wynosi 85 kg. Według angielskiego systemu miar waży 187 funtów.

Garry Shandling ile ma lat?

Garry Shandling urodził/a się 11/29/1949r., więc w tym momencie ma 74 lat.

Wzrost:
179 cm
Waga:
85 kg
Data urodzenia:
11/29/1949r.
Wiek:
74 lat
Znak zodiaku:
Strzelec
Narodowość:
USA
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Niebieskie
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Garry Shandling

66-letni, utalentowany komik i aktor Garry Shandling nagle zmarł na zakrzepicę płuc w 2016 roku.

Wczesne osiągnięcia

Po ukończeniu studiów Garry przeniósł się do Los Angeles, aby pracować w dziedzinie reklamy.Jego kariera rozpoczęła się w latach 70. Próbował zarówno grać, jak i pisać na ekran w „Sanford and Son”. Zainteresował się występami komediantów po straszliwym wypadku samochodowym.Praca jako reżyser, producent i scenarzysta w „The Larry Sanders Show” (1998).

Najlepiej znany dla

Nie można przecenić jego osiągnięć w gatunku komediantów. Aktor zdobył 17 nagród i był nominowany do 45. Jego projekt „It’s Garry Shandling’s Show” cieszył się ogromną popularnością, dlatego otrzymał ponad 5 różnych nominacji, a poza występami w pozycji stojącej wziął udział w kręceniu filmów. Grał w „Kapitanie Amerykańskim”: Żołnierz zimowy”, „Dyktator” i „Człowiek z żelaza 2”.

Wierzenia rodzinne

Był zwolennikiem buddyzmu. Pomimo żydowskich korzeni, człowiek ten był pobożnym buddystą i nawet opowiadał swoje dowcipy Dalajlamie. Pogrzeb słynnego aktora został zorganizowany zgodnie z zasadami religijnymi.

Orientacja seksualna

Garry był prosty. Zaczął umawiać się z modelką i aktorką Lindą Doucett w 1987 roku. Współdzielili mieszkanie i byli zaangażowani przez jakiś czas, ale w 1994 r. byli w separacji.

Worth To Known

Garry miał dyplom z marketingu i magistra kreatywnego pisania.miał starszego brata, Barry’ego, ale zmarł na mukowiscydozę w wieku 13.komik miał chorobę tarczycy.Jego rodzice prowadzili sklep zoologiczny i drukarnię.Głosił „Over the Hedge”, „Doctor Dolittle”, „Tom idzie do burmistrza” i „The Jungle Book”.