Gael Garcia Bernal

Gael Garcia Bernal wzrost:

Gael Garcia Bernal ma 166 cm wzrostu. Według angielskiego systemu miar mierzy 5 stóp 5 cali.

Ile waży Gael Garcia Bernal?

Waga Gael Garcia Bernal wynosi 70 kg. Według angielskiego systemu miar waży 154 funtów.

Gael Garcia Bernal ile ma lat?

Gael Garcia Bernal urodził/a się 11/30/1978r., więc w tym momencie ma 45 lat.

Wzrost:
166 cm
Waga:
70 kg
Data urodzenia:
11/30/1978r.
Wiek:
45 lat
Znak zodiaku:
Strzelec
Narodowość:
Meksyk
Zawód:
Aktor
Orientacja seksualna:
Hetero
Kolor oczu:
Zielone
Kolor włosów:
Brązowe

Informację na temat Gael Garcia Bernal

Gael Garcia Bernal, meksykański aktor, producent i reżyser, otrzymał Nagrodę Praw Człowieka Ameryki Łacińskiej za swoje wspaniałe dzieło.

Wczesne osiągnięcia

Aktorstwo stało się częścią jego życia bardzo wcześnie. Prawie wszystkie jego nastolatki, które Gael spędził na planie zdjęciowym.Gael rozpoczął drogę do sławy z powracającą rolą w telewizyjnym programie „Teresa”. W 1996 roku zagrał Martína w filmie krótkometrażowym „De tripas, corazón”.

Best Known For

Wszystko razem, gwiazda miała 31 zwycięstw i 28 nominacji.W 2000 roku aktor otrzymał Nagrodę Ariela i nominację do Srebrnej Nagrody Hugo za „Amores perros”.Za rolę w filmie „Mozart in the Jungle” Bernal zdobył Złote Globy w 2016 r. Możemy oszacować jego szanse na sukces jako scenarzysty w filmie „Madly”, a jego praca reżyserska w filmach krótkometrażowych „La Mano Visible”, „Los Invisibles” i „The Letter” jest również dobrze przyjęta.

Religion

Jego religią jest chrześcijaństwo. Aktor przyznał, że był „kulturowo katolicki, ale duchowo agnostyczny”.

Orientacja seksualna

Mężczyzna jest heteroseksualny. Miał romantyczne relacje z Natalie Portman. Ma dwoje dzieci. Meksykanin nie był żonaty z Dolores Fonzi, ale mieli syna Lázaro i córkę Libertad.

Worth To Known

Jego matka i ojciec byli aktorami. Rodzice Gaela rozwiedli się, a jego matka znalazła innego mężczyznę. Sergio Yazbek został jego ojczymem, studiował w London Central School of Speech and Drama, brał udział w przedstawieniach teatralnych. W tej chwili, aktor w produkcji „Bodas de Sangre” w 2005 r. Jego rozmiar buta to US 9. Przekazał parę butów Oakley na rzecz Small Steps Project, aby pomóc dzieciom w potrzebie.